Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 надійшов у продаж в Україні

Інтерес людей по всьому світу до переносної електроніці стрімко зростає, а відбувається все це з тієї простої причини, що її функціональні можливості стрімко розширюються. Якщо ще п’ять років тому спортивні браслети могли тільки стежити за фізичною активністю, то тепер вони пропонують в рази більше можливостей. Самим просунутим фітнес-трекером на ринку зараз є Xiaomi Mi Band 5. Продажі даного наручного гаджета на території Китаю, тобто на домашньому ринку компанії-виробника, почалися ще в другій половині червня, тоді як починаючи з 5 липня купити цей апарат можна вже і в Україні.


Видання GSMinfo з’ясувало, що фітнес-трекер Xiaomi Mi Band 5 вже можна купити на території України в деяких торгових точках. Зокрема на OLX новинку продають вже повним ходом. Важливо зауважити, що чекати при цьому не потрібно, тобто можна просто приїхати в магазин і відразу ж зробити покупку. Купити цей наручний гаджет, оснащений за останнім словом техніки, пропонують за 1250 гривень. З плином часу, звичайно, цінник знизиться, причому вже через тиждень, коли конкуренція посилиться, вартість так і зовсім може знизитися до 1000 гривень і навіть до нижчого рівня.

Xiaomi Mi Band 5
Xiaomi Mi Band 5

Саме тому, якщо немає крайньої необхідності, краще поки ще не купувати даний фітнес-трекер в Україні, а просто почекати кілька тижнів, щоб тим самим уже в недалекому майбутньому придбати його за вдвічі нижчою ціною. Використовувати цей гаджет можна в парі зі смартфонами на базі операційних систем Android 4.4 і iOS 9, а також будь-яких новіших, а потрібно при цьому просто встановити на мобільний пристрій такий додаток, як Mi Fit, який доступний всім бажаючим абсолютно безкоштовно в магазинах Google Play і App Store. Спортивний браслет оснащений 1,1-дюймовим OLED-екраном кольорового типу з підтримкою сенсорного управління, а також акумулятором ємністю 125 мАг, одного повного заряду якого вистачає на два тижні використання браслета. Підзарядка здійснюється за допомогою магнітної зарядки.

Xiaomi Mi Band 5

За підключення до телефонів відповідає модуль Bluetooth 5.0 LE, а розміри цього наручного гаджета складають 47.2 x 18.5 x 12.4 мм, тоді як важить він всього-на-всього 12 грамів. Корпус трекера має захист від води і пилу за стандартом IP68 з можливістю занурення на глибину до 50 метрів. Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 може здійснювати моніторинг сну, відстежувати фізичну активність, вимірювати пульс в автоматичному режимі, управляти затвором камери на телефоні, вібрувати при вхідних дзвінках, відображати повідомлення з телефону, а також здійснювати цілу масу інших дій, саме через сукупності всіх з яких цей наручний гаджет користується неймовірно високим попитом на території Китаю, де його розкуповують з шаленою швидкістю.

Також нагадаємо, що до кінця липня новинку можна отримати абсолютно безкоштовно.

Back to top button