Hardnews

Xiaomi Mi Band 5 тимчасово роздають абсолютно безкоштовно

Інтерес людей по всьому світу до переносної електроніки стрімко зростає, а відбувається все це з тієї простої причини, що все більше людей знаходять її корисною для вирішення тих чи інших своїх завдань. Кращим на ринку за сукупністю якостей спортивним браслетом є Xiaomi Mi Band 5, а його продажі почалися зовсім недавно – у другій половині червня. Даний фітнес-трекер не просто так вважається кращим на ринку, так як він здатний похвалитися масою різних особливостей, які роблять його вкрай привабливим. Це електронний пристрій оснащено 1,1-дюймовим OLED-екраном сенсорного типу, а похвалитися він може розширенням 294 на 126 пікселів, причому дисплей є кольоровим.


Компанія-виробник встановила в Xiaomi Mi Band 5 акумуляторну батарею ємністю 100 мАг, тому на одному заряді батареї йому під силу працювати до двох тижнів. Корпус трекера виконаний з надміцного полікарбонату, причому заявляється навіть можливість занурення під воду на глибину до 50 метрів. Така особливість робить цей фітнес-трекер вкрай привабливим для тих, хто часто плаває в басейні, адже за рахунок наявності надійного захисту браслет можна буде брати з собою на кожне тренування. За підключення до мобільних пристроїв відповідає модуль Bluetooth 5.0 LE з радіусом роботи в 50 метрів. Використовувати даний трекер можна в парі зі смартфонами, які працюють на базі операційних систем Android і iOS.

Xiaomi Mi Band 5

Щоб підключити трекер до телефону досить встановити на останньому свіжу версію програми Mi Fit, а доступна вона всім бажаючим для безкоштовного завантаження з магазинів Google Play і App Store. За рахунок широких функціональних можливостей і достатку різних датчиків, спортивний браслет Xiaomi Mi Band 5 здатний здійснювати моніторинг фізичної активності, відстежувати якість сну, використовувати «розумний» будильник для більш легкого пробудження вранці, дистанційно керувати затвором камери, включити секундомір, а також здійснювати безліч інших дій, аж до можливості оплати покупок в магазинах і різного роду послуг в закладах. Зараз так і зовсім отримати даний наручний гаджет можна абсолютно безкоштовно.

Xiaomi Mi Band 5

Все дуже просто. Ми готові подарувати його вам в рамках чергової акції для наших дорогих читачів. Все, що від вас вимагається, це підписатися і лайкнути нашу сторінку в соціальній мережі Facebook. Після цього репостніть акційний пост собі на сторінку і прокоментуйте його, а також підпишіться на джерело в сервісі Google News. Акція діє до першого серпня, ввечері цього дня ми в нашій офіційній спільноті підведемо підсумки. Спасибі, що залишаєтеся з нами і читаєте нас!

Back to top button