Київстар

Київстар запустив кращий стільниковий тариф на ринку

Обговорення
Київстар

У мобільного оператора «Київстар» нарешті з’явилися дешеві тарифні плани, які можуть позмагатися з такими у інших операторів. Один з таких тарифів по праву вважається кращим на ринку – відзначимо, що він не є соціальним, тобто таким, в якому є необхідний мінімум послуг, але не більше того. Це не стандартний «гігабайт інтернету і сто хвилин дзвінків, але всього за сто гривень на місяць». Це повноцінна пропозиція – і давайте ж подивимося детальніше, що в неї входить!


Що входить в найдешевший тарифний план?

Новий тарифний план від «Київстар» належить до збалансованих: в його пакет послуг входять як хвилини для спілкування, так і необхідні гігабайти інтернету. Всього користувачі отримують пакет інтернету в двадцять гігабайтів, безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, а також триста хвилин дзвінків на інші українські номери, включаючи стаціонарні міські. Абонентська плата складе всього сто гривень за бухгалтерський місяць (чотири тижні) – це досить дешева і якісна пропозиція.

Називається цей тарифний план «Смачний». Ви можете підключитися до нього за допомогою мобільної системи «Мій Київстар», або ж придбавши необхідну сім-карту в одному з працюючих магазинів найбільшого в Україні мобільного оператора. Цікаво, що в цілому даний тарифний план виходить більш цікавим, ніж його аналоги в інших операторів «великої трійки», в плані співвідношення ціни, якості і кількості послуг. Судячи з усього, створення даного тарифного плану слід розуміти як спробу «Київстар» зберегти своє провідне місце на ринку, а також зламати стереотип про себе як про найдорожчого оператора мобільного зв’язку в порівнянні з іншими – Lifecell і Vodafone.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell запустил безлимитный тариф за 2 гривны в день

В минуле

Киевстар запустил лучший сотовый тариф на рынке

В майбутнє

Також буде цікаво