Бізнес та акції

Стало відомо, що найчастіше купують українці на OLX

Обговорення
OLX

Під час самоізоляції, викликаної пандемією COVID-19, значно зросла кількість інтернет-покупок, що само по собі виглядає досить логічно. Одних тільки активних користувачів платформи OLX стало більше на шість відсотків. Нещодавно стало відомо, що саме найчастіше купували жителі нашої країни. Здебільшого це були товари, які не належали до предметів першої необхідності, але все-таки вкрай потрібні і корисні: взуття, одяг, спортивний інвентар, електроніка.


Наскільки зросли продажі популярних товарів?

Дослідження, проведене майданчиком OLX спільно з Factum Group Ukraine, показало, що за період самоізоляції найбільш популярним товаром були взуття і одяг – їх купили понад 116 тисяч разів. Комп’ютерів було придбано 59,5 тисяч, завдяки чому вони отримали друге місце в списку. На третьому місці трохи відсталі від комп’ютерів мобільні телефони – їх придбали п’ятдесят дві тисячі разів. Четверте місце зайняли спортивні товари та різні товари для відпочинку, куплені 47 з половиною тисяч разів, а п’яте – запчастини для автомобілів, придбані 34,9 тисяч раз.

Українці в основному вважають за краще купувати виключно нові товари: 54% користувачів платформи в принципі не розглядали б\в. 44% людей були готові розглянути і нові, і вживані товари в рівній мірі. Тільки 2% користувачів майданчики шукали виключно б\в товари.

OLX

Жителі нашої країни вважають за краще замовляти товари в робочий час – на роботі їх замовило сорок три відсотки покупців. Ще сімнадцять зробили це, поки їхали в транспорті. Переважній більшості українців – дев’яноста двом відсоткам – без різниці, коли саме робити покупки, в будні або у вихідні, але все-таки середа для покупок трохи популярніша за інші дні тижня – в цей день робиться шістнадцять відсотків покупок, а неділя – навпаки, найменш популярний день з дванадцятьма відсотками.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Нова пошта “убила” Western Union в Украине

В минуле

Стало известно, что чаще всего покупают украинцы на OLX

В майбутнє

Також буде цікаво