Бізнес та акції

Клієнт Приватбанку втратив гроші через збій у роботі банкомату

Обговорення

Як правило, банкомати ПриватБанку працюють згідно досить простого алгоритму. Ви кладете в термінал гроші, і вони нараховуються на вашу картку протягом декількох хвилин. Проте, нещодавно один з клієнтів Привату поскаржився, що через збій в банкоматі він не тільки втратив гроші – у нього ще й виникла проблема з їх поверненням. На відміну від більшості інших людей, клієнт не став мовчати, а замість цього опублікував повідомлення на сайті Мінфіну. Гроші, внесені на карту за допомогою терміналу Приватбанку, не просто загубилися, як видно з скріншоту даного повідомлення:


Як правило, ПриватБанк зараховує гроші на рахунки абонентів протягом пари хвилин, а то й кількох секунд. Проте, згідно із законом він має право затримувати виплати на строк до трьох днів. На жаль, клієнт, автор даного відкликання, був змушений прочекати цілих шість днів, і в результаті отримав неправильну суму. 10 червня він вніс в термінал чотири з половиною тисячі гривень. Через шість днів він отримав на рахунок чотири тисячі – п’ятсот гривень пропали без сліду. Так клієнт виявився в дуже непростій ситуації.

Спочатку служба підтримки обіцяла зарахувати гроші на рахунок клієнта протягом доби, після чого був названий інший термін – тиждень. Нарешті, після того, як людина недоотримала п’ятсот гривень, термін знову збільшився  – вже до двох тижнів. До того ж були серйозні проблеми з можливістю додзвонитися оператору. Іноді відповіді доводилося чекати по півтори години. Нарешті, ПриватБанк пообіцяв вирішити питання з п’ятьмастами гривнями в якісь абстрактні «найкоротші терміни». Швидше за все, причиною став збій в роботі банкомату, який стався, коли клієнт зарахував гроші. Проте, точна причина все ще з’ясовується.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розетка запустила важнейшую для украинцев услугу

В минуле

Клиент ПриватБанка потерял деньги из-за cбоя банкомата

В майбутнє

Також буде цікаво