Київстар

Безліміт майже на все: новий доступний тариф від Київстар

Обговорення

Оператор «Київстар», якого, без сумніву, знають абсолютно всі в нашій країні, запускає нові тарифні плани. Один з них найбільше сподобається тим, хто тепер сумує за «карантинними» пропозиціями від мобільних операторів. Пам’ятайте ці безліміти на все, що завгодно, включаючи найосновніші розважальні та інформаційні сервіси? Думаємо, що так – завдяки ним пережити карантинні обмеження стало набагато простіше, чи не так? Так ось, тепер ці спеціальні «ковідні» умови увійшли до складу нового тарифного плану від «Київстар». Цього, в принципі, достатньо, але ми розповімо вам більш детально про те, які послуги в ньому надаються і на яких умовах.


«Карантинний тариф» – тепер з вами назавжди

Умови «базового» пакета тарифного плану досить прості. В його рамках ви будете отримувати дванадцять гігабайт, безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар», а також сто двадцять хвилин дзвінків на інших операторів України, включаючи стаціонарні номери. Ці ж сто двадцять хвилин можна витратити і на дзвінки за кордон, на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини та Чехії. Також в тарифний план входять послуги Київстар ТВ, «Київстар Футбол легкий», користування захисною програмою StarGuard Lite.

Проте, найкориснішою послугою стане той самий «карантинний» пакет послуг, який колись надавався всім безкоштовно під час дії режиму самоізоляції. Це повний безліміт на величезну кількість сайтів і сервісів, таких, як Вікіпедія, онлайн-бібліотека Prometheus, всі основні соціальні мережі, включаючи Фейсбук і Інстаграм, месенджери і багато іншого. Не тарифікується також доступ до відеосервісу, таким, як Ютуб, і найбільш популярних онлайн-відеоігор, в тому числі до World of Tanks.

Цей ідеальний тарифний план називається «Розваги без меж». Абонентська плата в ньому становить всього 175 гривень за чотири тижні. Щоб підключитися до нього, придбайте нову сім-карту, або ж скористайтеся сервісом «Мій Київстар». Для того, щоб дізнатися більше нової інформації про даний тариф, відвідайте офіційний сайт оператора, відповідну сторінку. Зауважимо, що в разі завчасного поповнення рахунку ви отримаєте ще більше корисних послуг.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone запустил лучший тариф за 3 гривны в день

В минуле

Безлимит почти на все: новый доступный тариф от Киевстар

В майбутнє

Також буде цікаво