Vodafone

Vodafone запустив найкращий тарифний план для фанатів кіно

Обговорення
Vodafone

Vodafone перезапустив один зі своїх тарифів для користувачів Vodafone TV. Тепер це, напевно, найкращий тарифний план для всіх кінолюбителів: в нього включений популярний каталог Amediateka. Цей каталог включає в себе як культові, так і свіжі серіали і фільми від найбільших студій, в тому числі HBO, FOX, Showtime, CBS, Sony, Starz. Входять в нього і 190 всіляких телеканалів самої різної тематики, в їх числі – групи FOX і VIASAT.


В каталог «Амедіатеки» входять такі культові, найпопулярніші серіали, як:

  • «Чорнобиль»
  • «Гра престолів»
  • «Секс у великому місті»
  • «Ейфорія»
  • «Світ Дикого Заходу»
  • «Новий папа»

Щоб активувати пакет послуг «Оптимальний», про який йде мова в даній статті, вам достатньо просто відправити СМС-повідомлення «1» на короткий безкоштовний номер 30044. Абонентська плата становить 109 гривень за календарний місяць (тридцять днів) користування. Ви можете переглядати Vodafone TV на будь-яких пристроях, на яких захочете – як через Smart-телевізори від виробників LG і «Самсунг», так і на мобільних телефонах, планшетах, ноутбуках і стаціонарних комп’ютерах, зайшовши на портал tv.vodafone.ua. Для планшетів і смартфонів також є спеціальний додаток, при цьому під час перегляду фільмів і серіалів не стягується плата за трафік і не відбувається витрати пакетних гігабайтів. Одним і тим же обліковим записом ви можете користуватися на п’яти різних пристроях.

Vodafone

Щоб встановити додаток Vodafone TV на свій планшет або смартфон, вам потрібно повністю безкоштовно скачати його за допомогою Google Play (якщо у вас Android) і App Store (в тому випадку, якщо ви користуєтеся iOS). На телевізори Smart TV ви можете встановити його через магазини виробників, включаючи Samsung Smart Hub (для Samsung) або LG Smart World (для LG). Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо в розділі Vodafone TV на офіційному сайті мобільного оператора Vodafone.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине ввели новые правила пользования сотовой связью

В минуле

Vodafone запустил лучший тарифный план для фанатов кино

В майбутнє

Також буде цікаво