lifecell

Lifecell дарує 120 Гб 4G інтернету – як отримати

Обговорення
Lifecell

Якщо ви давно хотіли придбати собі смартфон, але ніяк не наважувалися, то нинішня акція від Lifecell цілком може підштовхнути вас нарешті здійснити дану покупку. Третій за розміром український мобільний оператор, який користується довірою майже п’ятнадцяти мільйонів абонентів, пропонує чудову акцію. Ви можете отримати сто двадцять гігабайт 4G-інтернету, якщо придбаєте один з акційних смартфонів. Які ж це телефони, і як цю акцію активувати? Читайте далі.


Кращий подарунок для тих, хто придбає смартфон

Для того, щоб безкоштовно отримати сто двадцять гігабайтів мобільного інтернету, вам необхідно спочатку придбати один з смартфонів, що беруть участь в акції. Їх список ви можете подивитися на офіційному сайті Lifecell в розділі продажів. Ось він:

  • Samsung Galaxy A01
  • Samsung Galaxy A51
  • Samsung Galaxy A30s

Надалі ви повинні будете вставити сім-карту оператора в ваш смартфон і активувати її, якщо вона не активована. Після цього введіть комбінацію * 789 # і виберіть «Участь в акції». Виберіть пункт «Підключити» в USSD-меню. Зверніть увагу, що участь в акції коштує 1 гривню, і вона буде списана з вашого рахунку, так що поповните його заздалегідь. Активувати акцію необхідно до кінця поточного року.

Lifecell

Після того, як ваша участь в акції буде схвалена, ви отримаєте 10 гігабайт на місяць на додаток до вашого власного пакету гігабайтів. Надалі ви будете отримувати по десять гігабайтів на рахунок щомісяця протягом року.

Нагадаємо, що недавно оператор Lifecell підтримав урядову ініціативу щодо зниження тарифів на взаєморозрахунок. При цьому інші оператори «Великої трійки», «Київстар» і Vodafone, виступили різко проти, критикуючи дану пропозицію. На їхню думку, це завдасть серйозного удару по економіці нашої країни, і проект був прийнятий без узгодження з експертами. Ми будемо стежити за розвитком подій і в подальшому повідомимо вам про те, чим завершилася ця дискусія між представниками найбільших операторів мобільного зв’язку в нашій країні. Зауважимо, що прийняття даного рішення може знизити вартість зв’язку між абонентами різних мобільних операторів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил услугу, о которой давно мечтали украинцы

В минуле

Lifecell дарит 120 Гб 4G интернета – как получить

В майбутнє

Також буде цікаво