Vodafone

Vodafone зробив те, про що давно просили українці

Обговорення
Vodafone

Мобільний оператор “Vodafone Україна” зробив те, про що українські абоненти давно вже просили. Він уклав угоду про співпрацю з популярним хостингом для розміщення відеофайлів YouTube, що дозволило оператору надати користувачам послугу нетарифікованого доступу до сайту – “YouTube без перерви”. Така співпраця є унікальним для українського ринку мобільного зв’язку. Українці зможуть користуватися підпискою YouTube Premium абсолютно безкоштовно протягом чотирьох місяців. Активується дана послуга при підключенні послуги Video PASS, яка, нагадуємо, забезпечує безлімітний доступ до різних відеосервісів, включаючи YouTube.


Діяти “YouTube без перерви” починає з першого червня поточного року. Скористатися нею можна аж до 30 вересня. Дата закінчення акції буде, що цілком логічно, змінюватися в залежності від часу, в якому ви до неї підключіться. Коли акція завершиться, вам буде надіслано СМС-повідомлення про те, що YouTube Premium і послуга Video PASS тепер уже будуть платними – починаючи з п’ятого місяця користування послугою, відповідно до тих тарифами, на підставі яких ви обслуговуєтеся.

Нагадаємо, що в рамках послуги Video PASS користувачі послуг оператора “Vodafone Україна” отримують доступ до всіх основних відеосервіс без обмежень по трафіку. Однак є важлива умова – надається вона тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся даними сервісами через офіційні додатки для операційних систем Android і iOS, або через офіційні веб-версії в смартфонах. Вартість передплати, яку можуть зажадати відеосервіси, в послугу не включається.

Експерти попереджають, що значна частина додатків використовує різні сторонні ресурси, наприклад, рекламу, яка може використовувати гігабайти тарифного плану. Безліміт надається тільки на той трафік, який йде безпосередньо через відповідні відеосервіси. Щоб послуга працювала коректно, стежте за залишками гігабайтів на вашому рахунку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Sony PlayStation 5 може не вийти цього року

В минуле

Vodafone сделал то, о чем давно просили украинцы

В майбутнє

Також буде цікаво