Hardnews

Sony PlayStation 5 може не вийти цього року

Обговорення
PlayStation 5

Журналісти звернули увагу те, що з сайту PlayStation прибрали напис про вихід нової консолі в 2020 році. Це ще не означає, PlayStation 5 не вийде цього року. Однак раніше в мережі вже ходили чутки про це.


Як пише DTF, з офіційної сторінки PlayStation 5 прибрали напис «Запуск в кінці 2020 року» ( «Launches holiday 2020»). Причому це торкнулося версій сайту на різних мовах, російською, англійською, французькою та японською мовами. На момент публікації замітки напис не з’явився.

Плеяда переносів

Дані веб-архіву показують , що ще 29 травня відповідний напис на сайті відображалася. Варто відзначити, що вчора ввечері стало відомо про перенесення заходу Sony, на якому компанія повинна була показати ігри для PlayStation 5. Компанії довелося прийняти таке рішення через протести в США.

Ми не будемо робити поспішних висновків. Тим більше, що раніше в AMD, наприклад, обіцяли, що терміни запуску нових консолей перенесені не будуть. Однак ситуація все ж виглядає дивною.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Рейтинг найбільш потужних недорогих Android-смартфонів за травень

В минуле

Vodafone зробив те, про що давно просили українці

В майбутнє

Також буде цікаво