Vodafone

Vodafone запустив тариф за 1 гривню в день: що отримають абоненти

Обговорення
Vodafone

Компанія Vodafone недавно переглянула тарифну політику, про що ми вже писали. Деякі тарифні плани трохи подорожчали, проте дешеві, «соціальні» ніхто не чіпав, і навіть більше того – як зараз стало відомо, запустили новий тарифний план, також вкрай дешевий. Одним словом, Vodafone, як і раніше залишається найдешевшим мобільним оператором в «великій трійці», куди входить разом з Lifecell і Київстаром. У цій статті ми пропонуємо вам сьогодні детальніше вивчити цей вкрай вигідний тарифний план, який входить в традиційну лінійку дешевих тарифів.


Деталі найдешевшого тарифу

Давайте ж подивимося, що ви отримаєте за неймовірно низьку суму абонентської плати в 45 гривень на місяць, або ж 1.50 гривень в день. Зазвичай такі тарифи не блищать будь-якими цікавими послугами. Що ж отримуємо ми?

  • Повний безліміт на дзвінки в мережі
  • 500 МБ Інтернету і безлімітний меседжинг (тільки текст) у всіх популярний програмах для меседжинга.
  • 150 хвилин для дзвінків по Україні, на всі інші номери інших мобільних операторів та на стаціонарні телефони.
  • Безлімітні дзвінки по Польщі та Росії на обрані вами номера.
  • 30 хвилин на дзвінки за кордон.

Для того, щоб підключити нову варіацію тарифного плану Vodafone Family, придбайте сім-карту оператора. Якщо ж ви вже є абонентом другого за розміром українського оператора, зверніться в центр обслуговування клієнтів по телефону. Вивчіть детальніше офіційний сайт, щоб дізнатися якомога більше.

Vodafone

Нагадаємо, що недавно оператори вже відкрили всі або майже всі свої магазини на території нашої країни. Раніше вони були закриті через епідемію китайського коронавіруса COVID-19, і будь-які послуги доводилося підключати онлайн. Тепер ви знову можете відвідувати магазини, щоб отримати всі необхідні послуги, за умови, що у вас є маска, і ви дотримуєтеся безпечної соціальної дистанції в півтора метра – такі умови у нас залишаться ще, судячи з усього, надовго.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Новая почта меняет правила работы: что нужно знать

В минуле

Vodafone запустил тариф за 1 гривну в день: что получат абоненты

В майбутнє

Також буде цікаво