Lifecell запустив акцію небаченої щедрості на все літо

Треба прочитати

Оператор Lifecell вирішив порадувати абонентів, які в це літо будуть виходити з карантину, запустивши акцію небаченої щедрості. Починаючи з 28 травня, і по саме 31 серпня ви зможете отримати новий акційний пакет послуг на всі вихідні, за умови, що вчасно оплатите свій основний пакет. Таким чином, у будні дні буде витрачатися один пакет, а у вихідні – інший.


Детальні умови акції

Для того, щоб замовити собі акцію «200% літа» від Lifecell, вам потрібно ввести просту команду * 700 #. Щоб перевірити залишок акційних послуг, наберіть * 191 #. Беруть участь в акції всі без винятку тарифні плани контракту і передоплати. Діє акція всюди, крім тимчасово непідконтрольних українському уряду територій. Вихідними вважаються суботи та неділі в період дії акційної пропозиції, а також державні свята 08.06.2020, 29.06.2020, 24.08.2020. Зверніть увагу, що до складу акційного пакету послуг не входять міжнародні пропозиції, послуги, що надаються в роумінгу, а також різні додаткові послуги. Детальний список залежить від вашого тарифного плану. Оператор як і раніше залишає за собою право змінювати його за умови, що ви будете попереджені заздалегідь. Також важливо пам’ятати, що надаються акції послуги тільки в тому випадку, якщо ви вчасно поповнили рахунок для користування основним пакетом послуг.

Нагадаємо, що оператор Lifecell раніше запустив «халявний» тарифний план, який є одним з найдешевших в Україні. В рамках тарифу «Чотири безліміти» ви можете платити за все шістдесят гривень на місяць, натомість отримуючи, крім звичних безлімітних дзвінків всередині мережі, також і безліміту на відео, соціальні мережі, месенджери. У поєднанні з послугою, про яку ми розповіли в цій статті, даний дешевий тарифний план буде особливо вигідний. Ви можете придбати потрібну вам картку з «Чотирма безлімітами» в будь-якій торговельній точці мобільного оператора або ж замовити по інтернету. Для того, щоб перейти на цей тариф з іншого, якщо ви вже абонент Lifecell, зверніться до оператора. Бажаємо вам приємного спілкування з найвигіднішими тарифами в нашій країні!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей