Інші оператори

800 хвилин за 80 гривень: новий оператор запустив найщедріший тариф

Обговорення
Сотовый оператор

Попит на послуги телекомунікаційного характеру з кожним днем ​​стрімко зростає, а відбувається все це з тієї простої причини, що все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб такі на постійній щоденній основі використовувати. Проблема лише в тому, що за все це потрібно платити гроші, причому робити це потрібно в досить великих обсягах. Проте, висока вартість такого роду можливостей тепер уже точно не є приводом для того, щоб себе якось обмежувати. Справа в тому, що в Україні з’явився новий стільниковий оператор, який заради залучення нових клієнтів запустив неймовірно щедрий тарифний план, якій обійдеться дешевше, ніж самі “бідні” тарифи від конкурентів.


Всі ці пакети можливостей можна витрачати на що-небудь на свій власний розсуд, не відчуваючи при цьому будь-яких складнощів і обмежень, тому що вони повноцінно працюють в смартфонах, планшетах, роутерах, ноутбуках і інших гаджетах, яких в даний час на ринку вкрай багато. Кожен абонент, який підключить собі новий тариф, зможе ним користуватися як в домашньому регіоні, так і за його межами, тобто на рівні всієї України, а це означає, що ніякого роумінгу гарантовано не буде.

Оператор

Новий стільниковий оператор щомісяця надає абонентам 12 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах двох поколінь, тобто 2G, 3G, а вже в недалекому майбутньому і 4G LTE, а також 800 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі навіть на міські, тому виклики в магазини, заклади і організації гарантовано не будуть приводити до додаткових витрат. Бонусом клієнтові надаються ще й 100 повідомлень SMS, причому їх також можна відправляти по всій Україні, роблячи це без зайвих складнощів і труднощів. Що стосується інтернет-трафіку, то витрачати його можна на свій власний розсуд на будь-які цілі і потреби, навіть якщо мова йде про роздачу трафіку або завантаження торрентів.

Тарифы нового оператора

Тарифи нового оператора

Все це жителям України пропонує стільниковий оператор «lycamobile», який є віртуальним. Дана компанія використовує потужності Vodafone, тому проблем з покриттям не буде. Отримати її фірмову SIM-карту простіше простого, тому що для цього потрібно лише залишити заявку на офіційному сайті. Тариф, про який і була ця стаття, отримав назву “Все в одному М”, а його вартість складає всього 80 гривень на місяць.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

800 минут за 80 гривен: новый оператор запустил самый щедрый тариф

В минуле

Xiaomi представила недорогий Redmi 10X

В майбутнє

Також буде цікаво