Київстар

Абоненти Київстар отримають ряд послуг безкоштовно у вигляді компенсації

Обговорення
Киевстар

Масштабний збій зв’язку «Київстар», який спостерігався по всій території нашої країни, нарешті залишився позаду. Як заявили у найбільшого українського оператора мобільного зв’язку, всі користувачі, які постраждали від даного збою, отримають різну компенсацію – нетарифікованих послуги. У кожного компенсація буде своя, в залежності від тарифів, і обсягу послуг, якими людина користується.


Ті, хто користується ШПД, тобто широкосмуговим доступом для домашнього інтернету, не повинні будуть платити абонентську плату за день збою. Про це повідомила прес-служба найбільшого українського мобільного оператора.

Київстар

Ті, хто користується кількома сервісами від “Київстар” в рамках послуги “Все разом”, які включають нарівні з ШПД ще й мобільний зв’язок, отримають іншу компенсацію. Їх провідний інтернет вже включений в абонентську плату, яку вони заплатили. Тому вони отримають іншу компенсуючу послугу. Це буде, як очікується, двадцять хвилин дзвінків на номери інших операторів. Скористатися вони ними зможуть протягом трьох днів. Всі постраждалі абоненти отримають відповідні СМС-повідомлення найближчим часом.

Нагадаємо, збій відбувся позавчора, 21 травня близько 9:00. Все почалося з проблем з підключенням до інтернету. Не працювало також і кабельне телебачення від «Київстар». Його користувачі не могли додзвонитися до оператора. Вибивав помилку додаток «Мій Київстар» для смартфонів і настільних комп’ютерів, а також офіційний сайт компанії «Київстар». Відновити зв’язок вдалося вже о другій годині дня, окремі збої спостерігалися аж до вечора. Всього постраждало близько п’ятдесяти-шістдесяти тисяч клієнтів. Навіть з урахуванням того, що до «Київстару» підключено близько мільйона чоловік, це дуже і дуже багато.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone получили самое ожидаемое обновление за последнее время

В минуле

Абоненты Киевстар получат ряд услуг бесплатно в виде компенсации

В майбутнє

Також буде цікаво