Softnews

iPhone отримали найочікуваніше оновлення за останній час

iPhone

Iphone нарешті отримали чергове оновлення, якого потребувало безліч користувачів. Компанія Apple в новому оновленні операційної системи iOS ввела кілька функцій, які будуть вкрай корисні в умовах глобальної пандемії китайського коронавіруса COVID-19.


Нові функції, які будуть корисні будь-якому користувачеві

Нове оновлення отримало назву iOS 13.5. Перша проблема, яка в ньому вирішена – проблеми з розблокуванням екрану, якщо людина носить маску. У всіх моделях iPhone або iPad раніше, якщо система розпізнавання осіб бачила людини, що наділа маску, вона кілька разів видавала помилку розпізнавання, і тільки після цього переключалася на введення пароля. Зараз же вона відразу впізнає обличчя в масці, і автоматично перемикається на екран введення. Більше не треба знімати маску, щоб скористатися телефоном, піддаючи себе тим самим великому ризику.

iPhone

Інше важливе оновлення було розроблено разом з Google. Це система, яка дозволяє користувачам контролювати свій ризик заразитися коронавірусом COVID-19, відстежуючи соціальні контакти. Вона називається Expose Notification. Про цю систему ми вже писали. Основний принцип її роботи – кожен смартфон отримує унікальний код, за допомогою якого він ідентифікується через Bluetooth.

Механіка цієї дії була розроблена вже давно, і в середу було заявлено, що відповідний програмний інтерфейс програми (API), який дозволить організувати взаємодію айфонів один з одним, вже запущений і діє. Як повідомляє спільний прес-реліз, цей API для інтеграції сервісу в системи охорони здоров’я вже запросило двадцять дві країни. Україна поки що до цього списку не входить.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi выпустила новый 43-дюймовый телевизор за 4 тысячи гривен

В минуле

iPhone получили самое ожидаемое обновление за последнее время

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle