Київстар

Київстар закриває відразу декілька популярних тарифів: що буде з абонентами

Обговорення
Київстар

Як повідомляє компанія «Київстар», починаючи з 26 травня буде закрито декілька тарифів, популярних серед користувачів. Що ж буде з абонентами і з чим же пов’язані подібні зміни? Давайте розберемося із цими питаннями разом, і з’ясуємо, чого варто очікувати майже двадцяти мільйонам користувачів послуг найбільшого в нашій країні оператора мобільного зв’язку, з яких десятки, а то і сотні тисяч користувалися саме тими тарифними планами, які будуть ліквідовані.


Які тарифні плани закриваються і чого очікувати

Приблизний список тарифів, які закриваються, наступний:

  • «Базовий»
  •  «Зручний»
  • «Комфортний»
  • «Максимальний HD»
  • «Все разом. комфорт »

Як повідомляє сам Київстар, такі зміни пов’язані з переглядом політики послуг, яка стосується пакету «Київстар ТВ», надання послуг мобільного зв’язку, а також домашнього інтернету. Абоненти, які користуються тарифами, що підлягають ліквідації, отримають можливість змінити свій тарифний план на «Київстар-ТВ Легкий» без будь-якої додаткової оплати. Він дозволяє отримати доступ до п’ятдесяти каналів, а також до бібліотеки найкращих серіалів і фільмів. Доступним він буде на SMART-TV, а також на планшетах і смартфонах.

Для того, щоб нові тарифні плани від Київстар стали для вас доступні, ви повинні спочатку завантажити необхідну програму «Київстар ТВ», після чого отримаєте можливість дивитися без плати за трафік всі ваші улюблені серіали і фільми.

Київстар

Нагадаємо, що це вже не перша ліквідація тарифних планів українськими операторами. Київстар ліквідував чотирнадцять тарифів ще в березні. Взимку були закриті всі дешеві тарифні плани передоплати з абонентською платою менше ста гривень на місяць.

Тим часом оператор Vodafone також ліквідував частину тарифних планів, і підвищив абонентську плату в інших. Судячи з усього, українські оператори почали підраховувати збитки, викликані економічною кризою, яка виникла через глобальну епідемію коронавіруса COVID-19. Сервіси для самоізоляції, які виявилися дуже до речі, наприклад, безкоштовні соціальні мережі, месенджери і онлайн-лекторії для студентів, безперечно, допомогли українцям і підвищили лояльність брендам. Однак ж оператори зазнали серйозних збитків, до того ж через занепад міжнародного туризму знизилися доходи, одержувані в роумінгу. Всі ці гроші потрібно якось компенсувати.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо продукти, які шкодять серцю найбільше

В минуле

Киевстар закрывает сразу несколько популярных тарифов: что будет с абонентами

В майбутнє

Також буде цікаво