Новини

Названо продукти, які шкодять серцю найбільше

Обговорення
сіль

Лікар-кардіолог Анна Кореневич назвала продукти харчування, які спричиняють найбільш згубний вплив на роботу серцево-судинної системи людини.


Одним з найпідступніших продуктів, на думку лікаря, є цукор, який міститься в булках, солодощах та інших продуктах з високим глікемічним індексом.

Ще один шкідливий продукт, вважає лікар, це сіль.

Повністю виключати сіль не варто, але вживайте її треба дозовано. Норма – шість грамів в день (одна чайна ложка без гірки),

Алкоголь також потрапив до списку шкідливих продуктів. Виняток – червоне сухе вино, але дозовано: не більше 1-2 келихів за раз 3-4 рази в тиждень. Цю дозу, на думку фахівця, перевищувати не можна.
Крім того, Кореневич вважає, що необхідно обмежити або повністю виключити вживання трансжирів. Їх багато в фастфуді, сосисках і в магазинних напівфабрикатах.

І останнім пунктом лікар позначила пальмову олію. На думку фахівця, вона так само шкідлива, як і чотири попередні продукту зі списку:

Те, що додають в наші продукти, особливо в молочні, – це масло низької якості. Це дешева гидота – третій або четвертий сорт. Його використовують виключно через дешевизну. Саме тому пальмову олію так критикують,
– пояснила вона.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Знайдені несприйнятливі до COVID-19 люди

В минуле

Київстар закриває відразу декілька популярних тарифів: що буде з абонентами

В майбутнє

Також буде цікаво