Новини

Користувачі iPhone та iPad роздратовані новим оновленням від Apple

Обговорення
iPhone 11 Pro Max

Компанію Apple продовжують переслідувати невдачі з оновленням операційної системи iOS 13 і iPadOS 13. Користувачі почали скаржитися на проблеми з управлінням оперативною пам’яттю і багатозадачністю.


Повідомляється, що система стала «більш агресивною» в закритті фонових додатків і завдань. В результаті, такі додатки, як Safari і YouTube змушені перезавантажуватися частіше, ніж зазвичай, коли користувач відкриває їх знову. 

Користувачі, які встановили недавнє оновлення відзначають ще більше погіршення ситуації в iOS 13.2 і iPadOS 13.2. Після повторного відкриття Safari, Камери, YouTube, Facebook і Instagram, додатки вивантажуються з оперативної пам’яті особливо часто. 

Зрозуміло, користувачі дуже роздратовані такими поведінкою системи. Самі посудіть, вкрай неприємно переключитися на хвилинку в месенджер і, повернувшись на Youtube не зуміти знайти ролик, який дивився. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi робить ставку на MediaTek та її 5G чіпи

В минуле

Nut Pro 3 – красивий та оригінальний смартфон на Snapdragon 855 Plus

В майбутнє

Також буде цікаво