Новини

В Україні ціни на нові iPhone 11 будуть значно вище офіційних

Компанія Apple днями представила свої нові смартфони, приємно порадувавши навіть аналітиків вартістю iPhone 11 і нових сервісів.

Однак з ціноутворенням у компанії все ще багато проблем. Особливо, коли мова заходить про ціни на інших ринках.

У минулому році Тім Кук офіційно визнав цю помилку, що само по собі було небаченим вчинком, і Apple навіть спробувала виправити ситуацію, знизивши ціни (в основному на iPhone XR) на низці ринків.

iPhone 11
iPhone 11

Однак з новим поколінням компанія, схоже, вирішила, що можна все робити, як зазвичай. Приблизні ціни для українського ринку ми вже бачили. Як повідомляється, в Китаї також справи йдуть не кращим чином.

Аналітики вважають, що Apple не взяла уроків з минулого року, так як нові iPhone на китайському ринку все ще занадто дорогі. Якщо точніше, iPhone 11 там стартує з 775 доларів, iPhone 11 Pro – з 1225 доларів, а iPhone 11 Pro Max – з +1355 доларів. Якщо порівнювати з американськими цінами націнка в Китаї нібито знизилася, але це все одно занадто дорого. Аналітик зазначає, що відсутність 5G на китайському ринку також зіграє Apple в мінус, так як там вже є регіони з відповідним покриттям і протягом року їх буде ставати все більше.

З цього всього можна зробити невтішні висновки для українського покупця. Схоже нам і дальше доведеться за яблучні продукти одні з найвищих цін в світі.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button