Бізнес та акції

ПриватБанк на Монобанк: як дешево переказувати гроші

Крім ПриватБанку, найпопулярнішого в Україні, багато людей також користуються послугами Монобанку. Тому людей часто хвилює питання, як дешево перевести гроші з картки одного банку на іншу. Ясно, що без комісії здійснити переказ не вийде, але все ж хочеться дізнатися, як звести цю комісію до мінімуму.


Порівняльна вартість переказів

Якщо уважно вивчити інформацію про комісіях, то можна дізнатися, що при переказі 100 гривень з картки ПриватБанку «Універсальна» на карту Монобанку безпосередньо комісія буде 5 гривень. При цьому, в разі здійснення платежу за реквізитами, вона становитиме всього три гривні. Для того, щоб дізнатися реквізити рахунку для переказу, вам потрібно зайти в додаток Монобанку, вибрати кнопку «Поповнити свою карту», ​​потім пункт «За реквізитами в Україні». Після цього скопіюйте реквізити або надішліть їх собі на пошту, вибравши відповідний пункт.

В Приват24 ви можете зайти в меню «Мої Платежі», потім вибрати пункт «Новий платіж», заповнити реквізити і вибрати карту, з якої буде зроблений переклад з Привату на Монобанк. Зверніть увагу, що якщо не вибрати карту для відправки коштів за реквізитами, то платіж спишеться з тієї карти, яка знаходиться першою в списку. Комісія в будь-якому випадку складе три гривні. Гроші на карту прийдуть протягом доби.

Зауважимо, що це може бути вигідно для тих, хто отримує виплати ФОП на картку ПриватБанку, але розраховується частіше саме карткою від Монобанку. Зверніть увагу, що ми писали статтю, в якій порівнювали карти від цих двох банків і намагалися визначити, з якої саме вигідніше здійснювати різні цільові платежі.

Якщо ви регулярно робите перекази з ПриватБанку на карту Монобанк, можна зберегти шаблон і задати автоматичний переклад. У такому випадку гроші будуть переводитися автоматично з певними інтервалами. Аналогічні платежі за реквізитами будуть доступні і з карт інших банків. Умови будуть такими ж. Проте, головне достоїнство прямого переказу з карти на карту – те, що перекази відбуваються миттєво, а в разі платежів за реквізитами вам все-таки доведеться почекати добу. Якщо швидкість для вас значення не має, платити краще все ж саме за реквізитами.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button