Softnews

Viber запускає функцію про яку давно мріяли українці

Месенджер Viber, який є найпопулярнішим серед додатків свого роду в Україні, запустив функцію, про яку давно мріяли його користувачі. Це буде можливість групових відеоконференцій, в яких може взяти участь до двадцяти чоловік, по крайній мірі, на даному етапі розвитку. Тривалість таких конференцій буде необмеженою. Офір Еял, операційний директор компанії Rakuten Viber, повідомив у вівторок, що поки що функція тестується, і в подальшому максимальну кількість учасників відеоконференцій буде рости.


Працювати це буде дуже просто. Трансляція спікера під час відеоконференцій буде відображатися на екранах у всіх учасників. Також кожна людина зможе закріпити на екрані смартфона або комп’ютера відео будь-якого іншого учасника. Можна буде також на свій розсуд відключити звук або відео у себе. Ви будете ще й бачити, чи зробили це інші учасники.

Viber

Для колективного спілкування доступні ще й групові текстові конференції до 250 учасників, а також групові аудіозвінки до 20 осіб. Така функція дуже корисна для тих українців, які перебувають на дистанційному навчанні або ж переведені на віддалену форму роботи в своїх офісах.

Нагадаємо, що Viber належить японській компанії Rakuten Inc, яка є світовим лідером на ринку комунікаційних послуг. Величезна кількість організацій використовують цей месенджер в якості офіційного додатка. В їх число входять відомий іспанський футбольний клуб «Барселона» і баскетбольний клуб Golden State Warriors.

В Україні, згідно зі статистикою, Viber є найпопулярнішим додатком для миттєвого обміну текстовими повідомленнями і здійснення відеодзвінків. Він встановлений, як вважається, на смартфонах і комп’ютерах у 96% жителів нашої країни.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button