Vodafone

Vodafone анонсував рекордне здорожчання популярних тарифів

Як повідомляє компанія Vodafone Україна, вона змушена підняти вартість цілого ряду популярних тарифних планів, на яких, за оцінками експертів, зараз «сидить» близько п’ятої частини абонентів. Це майже чотири мільйони людей – підвищення цін за масштабами стане одним з найбільших в історії ринку мобільних послуг України за останні кілька років.


Які тарифи подорожчають, наскільки і коли?

Відомо, що подорожчання буде відбуватися в кілька етапів. Вже протягом цього і наступного тижнів подорожчають перші тарифні плани – з лінійок Unlim і Red. Ближче до кінця травня настане черга двох наступних пакетів послуг, а саме Joice і SuperNet. Нещодавно на офіційному сайті оператора з’явилася зведена таблиця, з якої видно, наскільки саме подорожчають тарифні плани. Так, за користування Vodafone RED L тепер доведеться платити 230 гривень замість двохсот, а за Vodafone RED EXTRA M – 150 замість 130.

Vodafone

На цілу чверть подорожчають такі тарифні плани, як Unlim 3G і Unlim 3G +. У першому випадку ціна підніметься з 100 грн до 125, другому – зі ста шістдесяти до двохсот. Надалі подорожчають і тарифні плани з лінійки Vodafone SuperNet, всі без винятку. Деталі поки що до кінця не зрозумілі, проте оператор вказує, що подорожчання складе не менше, ніж двадцять відсотків. Це означає, що, наприклад, за тарифний план Vodafone SuperNet Unlim, де зараз абонплата становить 185 гривень, доведеться платити приблизно 220, а за Vodafone SuperNet Pro – 150 замість 125.

Причини подорожчання Vodafone Україна пов’язує в першу чергу з карантином. Через нього сильно зросли навантаження на мобільні мережі, так що тепер їх підтримка обходиться значно дорожче, ніж до оголошення режиму самоізоляції, який зачепилив величезну кількість жителів нашої країни. Також компанія проводить масштабні роботи з налагодження високошвидкісного мобільного інтернету навіть в найвіддаленіших регіонах України, наприклад, у високогірних районах Закарпаття недавно переобладнано близько двохсот вишок. Ці роботи, вартість яких також зросла через труднощі з логістикою, викликані карантином, також вимагають великої кількості грошей, які компанія і вирішила взяти з абонентів.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button