Бізнес та акції

Samsung Galaxy M31 подешевшав в Україні відразу після анонсу

Обговорення
Samsung Galaxy M31

Samsung Galaxy M31 був представлений 25 лютого 2020 року в Індії. Телефон обладнаний за останнім словом техніки – зокрема, може похвалитися чотирма сенсорами камери, найпотужніший з яких – на тридцять два мегапікселя – призначений для запису роликів в ультрависокому розширенні 4К. Доповнює всю цю красу потужний процесор і акумулятор, що поєднує швидку зарядку і довгий час роботи.


Сама ж приємна новина в тому, що пройшло трохи більше місяця з часу виходу телефону, а він уже подешевшав. Так, на даний момент сайт Розетка пропонує знижку на двісті гривень. Нова ціна становить 7 299 гривень у порівнянні зі старою 7 499. Ще нижче розцінки на смартфону на сайті Hotline.ua, де можна придбати його за суму трохи вище 7 100 гривень:

Карантин – відмінний час для інтернет-покупок, тому, можливо, знижки викликані саме цим. Виробники намагаються взяти числом – і якомога швидше, поки у населення, що сидить на самоізоляції, ще є гроші. Нагадуємо, що кур’єрські служби доставки, незважаючи на карантин, працюють в звичайному режимі, так що ніщо не повинно завадити вам побачити у своїх дверей вашу покупку – новий потужний смартфон за порівняно невисокою ціною.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy A50 потерял значительную часть своей цены

В минуле

Samsung Galaxy M31 подешевел в Украине сразу после анонса

В майбутнє

Також буде цікаво