Vodafone

Vodafone Україна чекають великі зміни

Обговорення
Vodafone

Тиждень тому, 30 березня, відбулися чергові збори акціонерів компанії «Vodafone Україна», на якому було вирішено переобрати наглядову раду оператора. ЇЇ чисельність, яка раніше становила сім чоловік, скорочена до п’яти.


Новий склад наглядової ради

Двоє членів наглядової ради – Мерідж Тунч і Рішад Алієв – виведені зі складу керівництва Vodafone. Решта п’ятеро перепризначено: Емін Керімов, Імран Ахмедзаде, Юсиф Джаббаров, Дженк Сердар і Ратгебер Райнер. Всі вони обрані від компанії Preludium B.V, якій належить 99 відсотків акцій другого за розміром українського оператора. У свою чергу, компанія входить в гігантське об’єднання NEQSOL Holding. Крім телекомунікацій, воно займається також такими галузями, як:

  • Нафтогазова.
  • Будівельна.
  • Високотехнологічна.

Присутнє воно на ринках безлічі держав, таких, як рідний Азербайджан, а також Казахстан, Туреччина, Бангладеш, Великобританія, Об’єднані Арабські Емірати і Сполучені Штати Америки. Послуги в телекомунікаційній сфері не обмежуються тільки забезпеченням роботи мобільних операторів: воно також надає дата-центри, прокладає оптоволокно і виконує цілий ряд інших робіт.

Азербайджанський оператор мобільного зв’язку Backcell, якому належить Vodafone, входить до складу NEQSOL Holding нарівні з іншими фірмами, власністю мультимільярдера Гасанова:

  • Nobel Oil Services (UK) Limited
  • Nobel Oil E & P (UK) Limited (торговельне найменування Nobel Upstream),
  • Norm ВАТ.

Нагадаємо, Vodafone був проданий азербайджанцям з Backcell за порівняно невелику суму (близько восьмисот мільйонів гривень). Швидше за все, російська компанія МТС, якій оператор «Vodafone Україна» належав до цього, тільки шукала приводу позбутися проблемного активу в нашій країні. МТС переживає далеко не найкращі часи навіть на ринку самої Російської Федерації, і потрап вона під санкції (що цілком ймовірно в світлі відносин між країнами) – її справи стали б зовсім погані. На даний момент за межами Росії МТС володіє активами тільки в Вірменії і в Республіці Білорусь.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Redmi 7A впав в ціні майже на 1000 гривень

В минуле

Vodafone Украина ждут большие перемены

В майбутнє

Також буде цікаво