Hardnews

OnePlus 8 обзавівся офіційною датою виходу

На офіційній сторінці компанії OnePlus в соціальній мережі Twitter з’явилося повідомлення про те, що презентація лінійки смартфонів OnePlus 8 відбудеться 14 квітня. Захід буде проходити в онлайні на тлі триваючої пандемії коронавірусу, коли майже всі компанії переходять на такий формат презентацій.


Слоганом лінійки смартфонів OnePlus 8 була обрана фраза Leed with Speed, яка прямо вказує на найвищу швидкість роботи. Раніше джерела повідомляли, що нова версія графічної оболонки OxygenOS буде ще більш плавною і швидкою.

Днями стало відомо, що в OnePlus 8 Pro буде використовуватися вигнутий OLED-екран діагоналлю 6,78 дюйма, який буде мати частоту оновлення зображення 120 Гц. Дисплей буде відрізнятися відмінною передачею кольору, системою компенсації руху MEMC і 10-бітною глибиною кольору. Крім того, екран підтримує розширений динамічний діапазон і отримає рекордну пікову яскравість 1400 кд / м 2 . Молодша модель отримає 90-Герцевий екран.

В оснащення увійдуть однокристальна система Snapdragon 865 з підтримкою 5G, флагманська камера і підтримка швидкої зарядки.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button