Hardnews

OnePlus 8 Pro отримає екран, який на голову краще Samsung Galaxy S20

Обговорення
OnePlus 7 Pro

Індійський мережевий інформатор Ішан Агарвал (Ishan Agarwal) повідомив ексклюзивні подробиці про екран нового флагманського смартфона китайської компанії OnePlus, який буде випущений під назвою OnePlus 8 Pro.


Смартфони OnePlus завжди виділялися відмінними екранами. У минулому році в них з’явилися екрани з частотою оновлення зображення 90 Гц. У OnePlus 8 Pro буде використовуватися вигнутий OLED-екран діагоналлю 6,78 дюйма, який буде мати частоту оновлення зображення 120 Гц. Дисплей буде відрізнятися відмінною передачею кольору, системою компенсації руху MEMC і 10-бітною глибиною кольору. Крім того, екран підтримує розширений динамічний діапазон і отримає рекордну пікову яскравість 1400 кд / м 2 . Такими параметрами не може похвалитись навіть Samsung Galaxy S20.

Також джерело підтвердило, що нова версія графічної оболонки OxygenOS буде ще більш плавною і швидкою. Крім того, очікується поява оновленої системи вібрації Haptics 2.0.

Згідно з останньою інформацією, офіційна презентація лінійки смартфонів OnePlus відбудеться 15 квітня цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei P40 Pro + отримав екслюзивну медичну функцію

В минуле

Самая новая Sony PlayStation рухнула в цене до 1886 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво