Softnews

Viber стане головним джерелом інформації про коронавірус для українців

Обговорення

У зв’язку з надзвичайною ситуацією в нашій країні і повсюдним введенням карантину, Міністерство охорони здоров’я України запустило спеціальний канал для інформування громадян. Його тематика – все, що стосується епідемії коронавіруса COVID-19 в нашій країні і за кордоном. Як майданчик був обраний Viber, який є найпопулярнішим месенджером серед українських громадян. За два дні, що пройшли з моменту запуску офіційної спільноти, на неї підписалося вже понад два мільйони людей, що робить її одним з найбільших українських інформаційних каналів.


Яку інформацію можна почерпнути в месенджері

Як повідомив міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, ситуація з коронавірусом у світі критична. Він назвав збудника загрозою номер один для нашої країни і для всього світового суспільства. Тому своєчасне інформування громадян є одним із пріоритетних завдань національних урядів, передає прес-служба слова посадовця.

[adsforwp id=”10622″]

В офіційному каналі Мінісерства охорони здоров’я України, присвяченому епідемії, буде публікуватися наступна інформація:

  • Новини коронавірусної епідемії в Україні і в світі.
  • Статистика по зараженим, видужалим і померлим людям.
  • Відомості про запобіжні заходи, необхідні під час критичної ситуації.
  • Поради та рекомендації від ЮНІСЕФ – комісії Організації Об’єднаних Націй у справах дітей.

Анна Знаменська, директор Rakuten Viber по глобальному розвитку, також дала прес-конференцію. Вона запевнила: мессенджер компанії, яку вона представляє, гарантує повний захист всіх даних, якими будуть обмінюватися підписники. Компанія співпрацює з усіма офіційними джерелами з метою того, щоб вся інформація була перевіреної і своєчасною.

Нагадуємо, що месенджер Viber є найпопулярнішою серед українців програмою миттєвого обміну повідомленнями. Як ми вже писали в попередніх статтях, він встановлений більш ніж на дев’яноста відсотках смартфонів в нашій країні. Тому вибір саме його для інформування населення – найбільш зрозумілий і логічний крок з усіх можливих. Тим, хто з якихось причин ще не встановив собі додаток Rakuten Viber, ми  рекомендуємо це зробити якомога раніше, тим більше, що багато тарифних планів у всіх операторів “великої трійки” не тарифікують текст і картинки в популярних месенджерах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар отменяет абонентскую плату для пользователей в карантине

В минуле

Viber станет главным источником информации о коронавирусе для украинцев

В майбутнє

Також буде цікаво