Інші оператори

Один з українських стільникових операторів припиняє існування

Обговорення
Оператор

Триває монополізація українського ринку мобільного зв’язку. Слідом за «Укртелекомом», який залишився без мереж нового покоління через неможливість сплатити мито, проблеми почалися у невеликого оператора «ТриМоб», який належить «Укртелекому» і разом з ним знаходиться у власності Ріната Ахметова. Абонентів «ТриМоб», яких на даних момент налічується близько двохсот тисяч, переведуть на Vodafone. Залишиться компанія тільки в Києві і околицях столиці. Як повідомляє новинний портал Liga.Tech, на даний момент у оператора роблять ставку на віртуалізацію, тобто перехід послуг в інтернет-сферу. За схожою моделі працює, і цілком успішно, Lycamobile, який є присутнім на ринку двадцяти семи країн, в тому числі і України, хоча в нашій країні він поки що не може змагатися з «великою трійкою».


Проблеми в ТриМоб

Про те, що з «ТриМоб» щось не так, стало відомо в серпні минулого року, коли він потрапив в список збиткових компаній, опублікований податковою службою. У січні була повернута ліцензія 3G на безоплатній основі. Перед цим з’явилися чутки, що компанія «Укртелеком» збирається віртуалізувати «ТриМоб». Останнім цвяхом у кришку труни стала новина, що той же самий оператор «Укртелеком», якому належить «ТриМоб», не може оплатити ліцензію на 4G – на державні рахунки перерахована всього половина відсотка (!) від потрібної суми.

У власності «ТриМоб» було понад тисячу сімсот базових станцій. З них у столиці – сорок дев’ять. Всі вони, крім столичних, будуть частково утилізовані, частково продані на аукціоні – швидше за все, покупцями стануть ті самі оператори з «великої трійки».

Догляд «ТриМоб» з ринку – не дуже приємний прецедент для українських споживачів послуг мобільного зв’язку. І справа навіть в незручності для рядових абонентів невеликого оператора – їх занадто мало в порівнянні з двадцятьма мільйонами у того ж «Київстар». Безліч дрібних операторів з нульових були поглинені кимось із «великої трійки», і зараз про них ніхто навіть не пам’ятає. «ТриМоб» залишався, можна сказати, «останнім із могікан». Скоро конкуренція з боку кого-то, хто не входить у велику трійку, може пропасти остаточно, привівши до монополізації ринку, що завжди погано позначається на якості послуг, що надаються.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

В Україні священик з коронавірусом міг заразити до пів тисячі осіб

В минуле

Украинский сотовый оператор прекращает существование

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.