Київстар

Київстар запустив послугу, яку повинні підключити всі абоненти

Обговорення

Карантин або добровільна ізоляція – речі, звичайно, неприємні, але цілком терпимі, якщо під рукою є доступ в інтернет. Оператори мобільного зв’язку в нашій країні прекрасно це розуміють, і запускають послуги, які дозволяють абонентам пережити вимушене самітництво з усім можливим комфортом. Про деякі з них від самих різних операторів ми вже неодноразово писали в наших попередніх статтях. Сьогодні розповімо ще про одну. Вона порадує не тільки затворників, але і «сов», які працюють або просто сидять в інтернеті ночами. Прямо як в старі добрі часи, коли нічний трафік не тарифікувався, і можна було ставити що-небудь на скачування, лягаючи спати.


Сидіть в інтернеті ночами з комфортом

Нова послуга від «Київстар» дозволяє придбати пакет «Нічний» всього за тридцять гривень. Він надасть вам додаткові десять гігабайт мобільного інтернету, які можна використовувати для будь-яких цілей з дванадцятої ночі до восьмої години ранку. Щоб підключити цей вигідний пакет трафіку, скористайтеся системою «Мій Київстар» або ж введіть комбінацію *266*1#. Слід зазначити, що інші ваші гігабайти, які ви могли отримати, наприклад, в рамках свого тарифного плану, нікуди не дінуться. Запит *266# дозволяє подивитися, скільки гігабайт у вас залишилося. *266*0# – повністю відключає послугу.

Як ми писали раніше, на час карантину «Київстар» робить безкоштовним доступ до ряду інформаційних ресурсів. Це медичні та урядові веб-сайти, а також освітні послуги. Також буде розширено список доступних дитячих і дорослих розважальних і науково-популярних каналів для тих, хто користується послугами «Київстар ТВ». Не підлягають тарифікації та дзвінки на гарячі лінії МОЗ та Міністерства закордонних справ.

Карантин в нашій країні триватиме, швидше за все, весь квітень, а може бути, й довше. Так, Китай зніме блокаду Ухань тільки через два тижні, якщо не почнеться новий спалах епідемії. Так що варто очікувати незручностей, але ні в якому разі не потрібно піддаватися паніці і бігти закуповуватися туалетним папером і гречкою. Цим ви тільки створюєте той самий дефіцит, якого так боїтеся.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Названа єдина перевага української версії Samsung Galaxy S20

В минуле

Киевстар запустил услугу, которою должны подключить все абоненты

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

  • Володя Луцик

    Жлоби даже тут хотят заработать.Аж целих десять гігабайт.Упири.

  • http://facebook.com/profile.php?id=100001463377542 Джо Неуловимый

    >повинні підключити всі абоненти<
    С *уя ли я "повинен"? Я нічого нікому не повинен.

Комментарии для сайта Cackle