Київстар

Київстар запустив безкоштовні онлайн-консультації лікарів на час карантину

Обговорення

Як повідомляє компанія «Київстар», на весь час карантину консультації лікарів в додатку «Доктор Онлайн» будуть безкоштовними. При цьому оператор, послугами якого користується людина, ролі не грає. Акція буде дійсна протягом усього періоду, поки в країні залишається загроза епідемії китайського коронавіруса COVID-19. Запущена вона в середу, 18 березня.


Зміни в роботі додатка

Додаток Doctor Online було запущено державою спільно з фахівцями з компанії «Київстар». Сьогодні можливість безкоштовного консультування з будь-яким з сорока фахівців – не єдине нововведення. Є й інші оновлення. Тепер під час консультації можна відправляти лікарю різні файли, в тому числі, наприклад, рентгенівські знімки або результати аналізів для їх подальшої розшифровки. З’явилася і функція, яка дозволяє відразу ж записатися в лабораторію на аналізи і оплатити їх з вашої банківської картки. Нарешті, тепер можна переглянути історію ваших попередніх консультацій, а також залишити відгук про лікаря, з яким ви працювали.

За попередніми даними, більш як сорок п’ять тисяч чоловік закачали додаток Doctor Online за три місяці, що минули з моменту початку його роботи. Найбільше звертаються, як і слід було очікувати, до педіатрів та сімейних лікарів. В основному українці скаржаться на підвищений тиск, симптоми ГРВІ і ларинготрахеїту (запалення гортані і верхніх дихальних шляхів, характеризується довгим набридливим сухим кашлем і першінням у горлі без будь-яких інших симптомів).

[adsforwp id=”10622″]

Про телемедичниий додаток «Доктор Онлайн» ми свого часу вже писали. Воно дозволяє отримати консультацію лікаря в будь-який час доби без вихідних і перерв, не відриваючись від роботи, щоб з’їздити в лікарню. Немає необхідності сидіти в черзі і бігати по реєстратура. Для відео- і аудіозв’язку з лікарями використовується спеціальна програма, повністю захищена від будь-яких можливих витоків даних. При бажанні ви можете навіть не вказувати своє ім’я і залишитися повністю анонімним. Це величезний крок вперед для української медицини, який дає їй можливість почати наближатися до кращих світових стандартів охорони здоров’я. У періоди пандемій, таких, як зараз, це особливо важливо.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил бесплатные онлайн-консультации врачей на время карантина

В минуле

Vodafone сделал свои услуги бесплатными на время карантина

В майбутнє

Також буде цікаво