lifecell зробив свої послуги безкоштовними на час карантину

Зараз на головній

Як повідомила в середу прес-служба українського оператора мобільного зв’язку Lifecell, компанія вводить спеціальну тарифікацію на час карантину. Протягом всього терміну, поки діють надзвичайні заходи, дзвінки на цілий ряд телефонів не підлягатимуть тарифікації, як і відвідування спеціалізованих веб-ресурсів.


Спеціальні тарифні плани від Lifecell

Найближчим часом не підлягатимуть тарифікації такі номери і сервіси:

  • Міністерство охорони здоров’я України, гаряча лінія: 0-800-505-201;
  • Центр громадського здоров’я МОЗ України, телефон: +38 (044) 425 43 54;
  • Міністерство закордонних справ України, гаряча лінія: +38 (044) 238 16 57; телефони: +38 (044) 238-16-57, +38 (044) 238-18-88;
  •  Веб-ресурс “Друг”, призначений для реєстрації жителів України, які перебувають в країнах, неблагополучних по китайському коронавірусу COVID-19, телефон: +38 (044) 238 16 57;
  • Урядовий контактний центр, короткий номер 1545;
  • Контакт-центр Національної служби здоров’я України, короткий номер: 1677.

[adsforwp id=”10622″]

Слід зазначити, що на всі номери, крім коротких і тих, що починаються з 0-800, можна буде дзвонити в роумінгу без будь-якої додаткової плати. Крім цього, оператор також надасть всім своїм абонентам незалежно від форми обслуговування можливість користуватися різними онлайн-сервісами безкоштовно.

Як запевнив журналістів і користувачів Ісмет Язиджі, головний виконавчий директор оператора Lifecell, все обладнання працює повністю в штатному режимі. Ніяких форс-мажорних ситуацій не спостерігається. Оператор готовий до карантину, ніяких порушень в роботі мереж не передбачається.

У абонентів Lifecell як і раніше залишиться доступ до таких послуг, як «BiP SOS-пакет», який дозволить, навіть якщо грошей на рахунку у користувача немає, здійснювати дзвінки на мобільні номери з допомогою месенджера BiP від ​​оператора. Ми писали раніше про дану послугу, і можемо запевнити – вона дійсно допомагає залишитися на зв’язку тоді, коли закінчилися пакетні хвилини і гроші на рахунку, в тому числі в роумінгу.

Інші оператори теж роблять свій внесок в боротьбу з пандемією коронавируса в нашій країні. Так, раніше ми повідомляли, що Київстар не тарифікуватиме дзвінки на гарячі лінії, в тому числі МОЗ та Міністерства закордонних справ, а також доступ до всіх основних веб-ресурсів освітнього і медичного характеру, наприклад, сайту МОЗ і ВООЗ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Експерти розповіли, що потрібно оперативно робити, якщо ваш смартфон зламали

Причиною уповільнення роботи смартфона і дивацтв у його роботі можуть бути зовсім не зайві кілька гігабайт фото в пам'яті,...

Більше схожих статей