Київстар

Тепер Київстаром буде управляти керівництво Facebook

Обговорення
Київстар

Починаючи з березня поточного року, повністю змінюється керівництво компанії VEON, якій належить найбільший оператор мобільного зв’язку в нашій країні – ми говоримо, звичайно, про Київстар. З поста СЕО йде Урсула Бернс, яка займала цей пост з грудня 2018 року. Її змінять Каан Терзіоглу і Серхі Ерреро, які розділять між собою сфери відповідальності.


Чим знамениті нові СЕО і чим вони будуть займатися?

Серхі Ерреро відповідатиме за нашу країну, а також за Алжир, Бангладеш і Пакистан. Раніше він працював в Facebook. У Цукерберга цей СЕО займався комерційним партнерством і розвитком платіжного бізнесу. Чи є у нього які-небудь нові стратегії для управління «Київстар» в нашій країні? Поки що неясно, але навряд чи щось для українських абонентів кардинально зміниться.

Каан Терзіоглу буде займатися Російською Федерацією, Грузією, Казахстаном, Киргизстаном і Узбекистаном. Це не менш цікава особистість. Раніше він працював на керівних посадах в турецькій компанії Turkcell, яка володіє, в числі іншого, контрольним пакетом акцій українського оператора мобільного зв’язку Lifecell. Нагадаємо, що такі відносини власності часом приносять «Лайфу» проблеми. Наприклад, кілька місяців тому ліворадикальні терористи підпалили кілька вишок цього оператора під Києвом. Таким чином вони висловили солідарність зі своїми однодумцями в Турецькому Курдистані. Про ці безглузді акти вандалізму ми писали в наших статтях.

[adsforwp id=”10622″]

Безпосередньо компанія «Київстар», як і раніше, буде належати Олександру Комарову. Він також є власником іншого мобільного оператора, а саме «Beeline Казахстан». Для нього ці перестановки у вищому керівництві можуть обернутися проблемами. Адже тепер Комарову доведеться розриватися між двома СЕО-шниками. За одну з належних йому компаній буде відповідати Терзіоглу, за іншу – Ерреро. Не те щоб звичайних українських користувачів будь-яким чином хвилювали проблеми великого транснаціонального бізнесу, але казус виходить, погодьтеся, забавний.

Зараз нові СЕО вже повністю вступили в свої права і почали повноцінну роботу. Про попередні підсумки її говорити ще, звичайно, рано. Але ми завжди тримаємо руку на пульсі подій і неодмінно повідомимо вам, якщо що-небудь зміниться.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Україні може зникнути стільниковий оператор 4G

В минуле

Вихід Sony PlayStation 5 перенесено на 2021 рік

В майбутнє

Також буде цікаво