Київстар

Київстар дав можливість отримати 250 гривень на рахунок

Обговорення
Київстар

Незважаючи на те, що зараз через епідемію коронавірусу українці значно рідше їздять за кордон, є люди, яким від закордонних поїздок відмовитися не можна – а значить, потрібен їм і роумінг. Кому, як НЕ завзятим мандрівникам, знати, як це незручно – коли раптово закінчуються гроші за кордоном?


Отримайте гроші на бонусний рахунок

Не всі абоненти «Київстар» знають, що у них є право скористатися так зване послугою «Екстра гроші». Вона дозволить залишитися на зв’язку, навіть якщо у вас закінчилися всі фінанси на основному рахунку. З «Екстра гроші» можна оплатити всі основні види послуг, включаючи СМС-повідомлення, мобільний зв’язок та інтернет. Підійде вона і для роумінгу. Ніяких додаткових налаштувань у вашому мобільному телефоні не потрібно.

При наступному поповненні вашого рахунку сума, яку ви отримали в якості «Екстра гроші», буде списана з вашого номера. Аналогічні послуги в інших операторів можуть загнати ваш рахунок в мінус, тому що знімається все відразу. «Київстар» ж вирішив піти абонентам назустріч. Якщо грошей на рахунку буде недостатньо для погашення всієї суми відразу, з вас спишеться тільки її частину – але не менше однієї гривні.

Для того, щоб підключити «Екстра Гроші» від Київстар, наберіть комбінацію * 117 * 1 # або * 117 #. Ваша заявка буде розглянута найближчим часом в автоматичний режим, в результатах вам повідомлять. Ви отримаєте максимальну доступну суму. Також при бажанні можна замовити певну кількість бонусних коштів для свого рахунку, набрав короткий номер * 117 * X #, де X – сума бажаного поповнення – 10, 15, 25,40, 55, 75, 100, 150, 250 гривень.

Нагадуємо, що компанія «Київстар» з третього березня поточного року змінила правила поповнення рахунку для абонентів передплатної форми обслуговування. Тепер мінімальна сума для поповнення з терміналу або онлайн – десять гривень плюс дві гривні комісії (при поповненні на п’ятдесят гривень і більше комісія не стягується).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ілон Маск розповів про імовірність померти від коронавірусу

В минуле

У Windows 10 зламався звук та можливість виходу в інтернет

В майбутнє

Також буде цікаво