Інші оператори

Новий стільниковий оператор роздає свої sim-карти безкоштовно

Обговорення

Оператори «великої трійки», здавалося б, давно вже розділили між собою український ринок. Недавнє дослідження, про який ми писали в декількох попередніх статтях, показало: в українців неймовірно високе проникнення послуг мобільного зв’язку, кількість сім-карт на руках значно перевищує кількість жителів в країні. Це означає, що майже у кожного абонента на руках є дві, а то і більше карток, які він включає і відключає на свій розсуд. На якийсь більше інтернету, з якоїсь вигідніше дзвонити… Але що, якщо вибрати поки що маловідомого оператора, який здатний надати тарифні плани, які нічим не поступаються аналогічним від «Великої трійки», і при цьому значно дешевші?


Як замовити сім-карту нового оператора

Новий мобільний оператор Lycamobile є віртуальним. Що це означає? У всіх двадцяти семи країнах, де він працює, він орендує інфраструктуру, а основна робота з клієнтами ведеться через інтернет. Завдяки цьому ціни на його послуги – безпрецедентно низькі. Замовити сім-карту від Lycamobile можна на офіційному сайті в Україні. Вони абсолютно безкоштовні, платите ви тільки за перший місяць обраного вами тарифу. Всі тарифні плани передбачають безлімітні дзвінки та СМС всередині мережі, а також на будь-які номери оператора в 27 країнах. Інші умови у тарифів «Лайк» наступні:

[adsforwp id=”10622″]

  • Найдешевший, всього за п’ятнадцять гривень на місяць, тарифний план називається «Все в одному XS». У нього входить чотири гігабайти інтернету, а також шістдесят хвилин дзвінків і тридцять СМС-повідомлень на інших операторів.
  • Дорожчий «Все в одному S» пропонує за п’ятдесят гривень отримати 650 хвилин і 50 СМС на будь-які номери, 30 хвилин дзвінків за кордон, а також вісім гігабайт інтернету.
  • Нарешті, «олл-інклюзів» – це тариф «Все в одному М». Ви будете отримувати вісімсот хвилин розмов, сорок хвилин дзвінків за кордон на інші мережі, сто СМС на будь-яких операторів, дванадцять гігабайт мобільного інтернету за вісімдесят гривень на місяць.

Всі сім-карти, які ви замовите безкоштовно на офіційному сайті, прийдуть вам вже активованими і готовими до використання. Тарифний план, обраний при покупці, буде підключений.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Київстар з березня вводить обмеження в своїх послугах

В минуле

Названо смартфон, які дешевшають найповільніше

В майбутнє

Також буде цікаво