Київстар

6 Гб інтернету і безлім всередині: що пропонує найдоступніший тариф Київстар

Обговорення
Київстар

Більшість українців є абонентами передоплати. Контрактні тарифні плани не надто поширені, незважаючи на цілий ряд переваг, наприклад, більшу захищеність, можливість оплачувати послуги по частинах і тримати кілька номерів на одному особовому рахунку. Проте, здається, Київстар вирішив переломити цю усталену традицію і зробити контрактну форму обслуговування більш поширеною. Наприклад, він робить контрактними найвигідніші тарифні плани. Пропонуємо подивитися на один з таких.


Що ви отримаєте, підписавши контракт?

Київстар

У порівнянні з тарифами передоплати новий контрактний тарифний план від «Київстар» достатньо дешевий. Безсумнівно, вже одного цього достатньо, щоб привернути увагу тих абонентів мобільного зв’язку, які хочуть на ньому заощадити. Справді, далеко не всім людям потрібна велика кількість хвилин, дзвінки за кордон або ж безлімітний інтернет. Багато хто сидить в Інтернеті з домашнього комп’ютера і з нього ж дзвонять родичам за кордоном, використовуючи Skype або Viber. І якраз таким людям оператор пропонує, підписавши контракт, отримати такі переваги:

  • Шість гігабайт мобільного інтернету в місяць.
  • Безлімітні дзвінки в мережі «Київстар».
  • Шістдесят хвилин дзвінків по Україні на всі мобільні і міські номери, а також в Італію, Росію, Німеччину, Чехію, Польщу.
  • Шістдесят СМС-повідомлень по Україні.
  • Можливість використовувати без тарифікації цілий ряд ресурсів. У їх числі – освітні ресурси, наприклад, Вікіпедія. Також безлімітними є месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp), соціальні мережі (Facebook, LinkedIn), сервіси знайомств (Tinder) та інші корисні інтернет-служби.

[adsforwp id=”10622″]

Вартість обслуговування становить усього сто гривень на місяць. Тарифний план називається «Сім’я», що вказує на основну перевагу контрактної форми обслуговування для простих українців. Мається на увазі вже згадана можливість оплачувати кілька номерів з одного особового рахунку. Ви можете підключити всю сім’ю на один рахунок – опція, яку, безсумнівно, оцінять багато людей. Також, підписавши контракт, абоненти Київстар отримують безкоштовну картку Smart Sim, про переваги якої ми вже писали раніше. Для того, щоб перейти на нього, ви можете скористатися послугою «Міграція на контракт» для абонентів Київстару, зберігши свій номер.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi 10 виявився ще дорожчим, але виробник заробляє на ньому мало

В минуле

В Украине определили самую популярную соцсеть

В майбутнє

Також буде цікаво