10 Гб інтернету і 120 хвилин: бюджетний all inclusive від Vodafone

Треба прочитати

У компанії Vodafone є безліч вигідних тарифних планів – не дарма саме за це вона і стала популярною. Може бути, іноді і виникають деякі проблеми, але вони не заважають оператору бути другим за розміром в Україні та користуватися довірою більш ніж вісімнадцяти мільйонів абонентів.


Які умови пропонує новий тарифний план від Vodafone?

Найголовніше в будь-якому тарифному плані – це співвідношення обсягу послуг, які він включає, і абонентської плати. З цим у нового тарифу від Vodafone все в порядку, адже він включає в себе:

  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone
  • Пакет в 120 хвилин дзвінків на інші українські номери, а також до Польщі на номери від T-Mobile
  • Тридцять хвилин дзвінків за кордон
  • Десять гігабайт високошвидкісного інтернету
  • Послуга Online-Pass (доступ до ряду популярних соц-мереж не тарифікується)
  • Послуга Video Pass (можливість отримати безлімітний трафік на найпопулярніші відеосервіси)
  • Можливість підключити послугу Insta-Pass, яка надає безлімітний доступ до Instagram, на три місяці.
  • Можливість підключити послугу «Безліміт за кордон» всього за три гривні в день.

Тарифний план Vodafone SuperNet Pro, що включає в себе цей пакет послуг, передбачає їх за досить невелику абонплату, всього дев’яносто гривень на місяць. Більше про послуги Pass, до яких сайтах вони надають безлімітний доступ і якими вони бувають, ви можете прочитати в інших наших статтях – зараз детальний розбір їх умов зробить цю статтю занадто довгою.

Vodafone

Нагадаємо, що компанія Vodafone недавно підвищила розмір абонентської плати в ряді ексклюзивних тарифних планів, підключитися до яких можна було тільки, отримавши СМС з відповідним запрошенням. Аргументується це тим, що вартість обслуговування інтернет-комунікацій неабияк підвищилася, і тепер старі тарифи вже не окупають себе. Деякі вважають, що справжня мотивація у оператора інша: по-перше, потрібно максимально розширити зону обслуговування абонентів, тому що з нею до сих пір є проблеми у віддалених регіонах нашої країни. По-друге, компанія явно бажає поборотися з Київстаром за звання найбільшого оператора мобільного зв’язку в Україні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей