lifecell

lifecell запустив тариф, який підійде абсолютно всім

Компанія Lifecell, як з’ясувалося в ході недавнього ринкового дослідження, є лідером в Україні за кількістю абонентів, які перейшли до неї від інших операторів. Така популярність пояснюється, звичайно, в першу чергу вигідними тарифними планами, і тим фактом, що Lifecell поки що не збирається підвищувати ціни, на відміну від своїх конкурентів по “великій трійці”.


Новий тариф Lifecell: що в ньому є?

Найприємніше і найкорисніше для простих українців, про що варто дізнатися, перш ніж розглядати новий тарифний план: Лайф не збирається підвищувати ціни протягом усього 2020 року. Так що ваш пакет послуг залишиться актуальним не менш, ніж цілий рік. Давайте ж подивимося тепер, як цей самий пакет виглядає:

  • Півтори тисячі хвилин дзвінків на українські номери – це відноситься до всіх мобільних операторів без винятку, а також до стаціонарних.
  • Доступ до послуги «Слухняні хвилини».
  • Двадцять гігабайт мобільного інтернету в місяць. При цьому, якщо переходити на тарифний план з іншого, то ваші старі гігабайти, невикористані за місяць, нікуди не дінуться.
  • Безліміт на найпопулярніші в українців соціальні мережі – Інстаграмм, Твіттер і Фейсбук.
  • Доступ до хмарного сховища Lifebox: 50 гігабайт.
  • За кожні півгодини в BiP Out – додатковий гігабайт інтернету.
[adsforwp id=”10622″]

Вартість такого пакета послуг – 150 гривень за 28 днів, тобто трохи більше п’яти гривень в день. Це досить вигідна пропозиція. Тарифний план, в рамках якого діє дана пропозиція, називається «Лайфхак». Для того, щоб підключитися до нього, потрібно ввести * 705 # або зателефонувати за номером 8500, після чого слідувати за підказками. Ви також можете придбати нову картку в одному з магазинів оператора. Зверніть увагу, що спочатку у вас буде півтори тисячі хвилин, але ви можете обміняти їх за допомогою послуги «Слухняні хвилини».

lifecell

Нагадуємо, що компанія Lifecell, крім «Лайфхак», запустила ще цілий ряд нових тарифних планів, в тому числі «Жара GO», в якому ви можете отримати додаткові гігабайти інтернету і зниження вартості пакета послуг. Головна умова для цього – багато розмовляти з іншими людьми, тепер це не просто приємно, але ще й вигідно.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button