Київстар

Київстар полегшить життя своїх абонентів вже з березня

Не так вже є багато речей в звичайному житті, які дратують сильніше, ніж спам, в тому числі по SMS. Особливо «приємно», коли абсолютно непотрібні і нецікаві повідомлення приходять вночі. Або коли ви чекаєте дійсно важливе повідомлення і кожен раз, відчуваючи вібрацію телефону, підскакуєте, як на голках – тільки для того, щоб дізнатися: вам роблять чергову «неймовірно вигідну пропозицію» (та інші хитрощі з лексикону ледачих і при цьому нечесних маркетологів). Причому такий грішок водиться не тільки за всілякими шахраями і фірмами-одноденками, незрозуміло яким чином отримали клієнтські бази телефонних номерів. Часом спамлять і оператори мобільного зв’язку, і банки, і інші респектабельні організації.


Кінець епохи спаму

Одним з перших операторів, які вирішили нарешті вирішити проблему постійних СМС-повідомлень, став Київстар. З третього березня оператор повністю припиняє розсилку корпоративних SMS на всі номери абонентів, незалежно від їх стажу та тарифного плану. Невідомо, чи припиняться періодичні дзвінки, в тому числі від колл-центрів самого Київстару, коли вам пропонують, наприклад, підключити домашній інтернет від даного оператора. Адже вони дратують не менше.

Київстар

Що стосується спаму з інших джерел, то Київстар дозволить блокувати їх за допомогою спеціальної системи SMS AntiSPAM. У ній передбачені такі функції, призначені для досягнення максимального комфорту користувачів:

[adsforwp id=”10622″]
  • Відстеження будь-якого спаму в режимі реального часу.
  • Встановлення фільтрів, що гнучко настроюються.
  • Повне блокування небажаного трафіку з певних джерел ( «чорний список»).

Незважаючи на потрібні і корисні заходи щодо запобігання постійному спаму, слід пам’ятати, що порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Не залишайте свій номер телефону на сумнівних ресурсах, або ж скористайтеся для них спеціальною послугою від Київстар, що дозволяє завести додаткову сім-карту (ми про неї писали раніше). Час від часу необхідно замінювати пароль від «Мій Київстар» та інших сервісів, а також перевіряти свій телефон антивірусом. Також не слід запускати додатки, завантажені з сумнівних джерел, і налаштувати свій браузер таким чином, щоб він автоматично блокував збір даних різними сайтами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button