Vodafone

Vodafone запустив найкращий тарифний план з безлімітним інтернетом на ринку

Чим в першу чергу відомий серед українців мобільний оператор Vodafone? Звичайно, велика частина користувачів назве досить вигідні і досить дешеві тарифні плани, а також якісне покриття. Тарифи Водафону різноманітні, кожен може знайти щось своє. У цій статті ми розповімо вам про одну з універсальних пропозицій оператора, в якій є і інтернет, і хвилини для мобільного зв’язку.


Кращий тарифний план від Vodafone

Гостей зустрічають по одягу, а тарифні плани – по пакету послуг. Той, хто займався колись продажем стартових пакетів, знає: їх умовно ділять на призначені для тих клієнтів, кому «більше треба розмовляти» і на ті, що підійдуть іншій їх категорії – тим, кому «більше потрібен інтернет». Новий пакет послуг можна запропонувати і тим, і іншим, адже в ньому передбачено:

  • Для тих, хто в першу чергу шукає розмов, підійдуть триста хвилин дзвінків на будь-яких операторів, а також на стаціонарні номери.
  • Якщо трьохсот хвилин мало – є можливість отримати втричі більше, підключивши послугу «Більше розмов».
  • Тим, кому більше потрібен інтернет, буде приємно дізнатися про майже повний безліміт. Високошвидкісного доступу, правда, дається тільки три гігабайти в день, але цього цілком достатньо. Після того, як ви вичерпаєте ці гігабайти, у вас просто впаде швидкість, але доступ нікуди не дінеться.
[adsforwp id=”10622″]

Тарифний план з таким універсальним пакетом послуг діє майже по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, і називається Vodafone SuperNet Turbo. Абонентська плата в ньому досить низька – всього лише 75 гривень на місяць. Це і робить його таким зручним практично для всіх: ви отримуєте всі необхідні послуги, при цьому без надмірностей, і за розумну плату. Скористатися цією пропозицією можна, відвідавши будь-який магазин Водафон і придбавши сім-карту.

Vodafone

Нагадаємо, що недавно були опубліковані результати статистичного дослідження, що показують, від якого оператора і до якого найбільше йде українців. Був помічений значний приплив користувачів в Vodafone влітку минулого року, однак найбільше нових абонентів отримав Lifecell.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button