Київстар

Київстар запустив безкоштовний сервіс обміну старих телефонів на нові

Епоха загального кредитування починає повільно, але вірно відходити в минуле: економічна нестабільність змушує все більше людей задуматися про те, що жити в борг – не найкраща ідея. Причому відбувається це не тільки в Україні, але і в незрівнянно більш благополучних країнах Заходу і Південно-Східної Азії. Саме там на зміну кредитами прийшов новий тренд для покупки дорогої техніки: трейд-ін, або обмін. Суть його полягає в тому, що ви продаєте компанії свою стару техніку і за рахунок цього отримуєте знижки на нову. Прийшов трейд-ін і в нашу країну. Одна з перших компаній, яка його ввела – «Київстар».


За яких умов Київстар обміняє вашу техніку?

Трейд-ін від компанії «Київстар» поширюється тільки на смартфони – ви здаєте старий в магазин, і його вартість віднімається з ціни нового, який ви збираєтеся придбати. Щоб телефон у вас придбали, він повинен відповідати наступним вимогам:

  • Вік не повинен перевищувати шість років – кнопкові «Нокії» нікому не потрібні.
  • Всі функції телефону повинні працювати.
  • На корпусі і екрані не повинно бути пошкоджень. Втоплені телефони теж не приймаються.
  • Телефон не повинен бути заблокований.
  • Модель телефону повинна бути оригінальною, підробки «Київстар» не продає.
[adsforwp id=”10622″]

Знайшли відповідний телефон серед своїх старих пристроїв? Дуже добре, тепер можна прицінитися. Зайдіть на офіційний сайт оператора в розділ «Київстар обмін». Виберіть модель свого старого телефону зі списку, потім – новий смартфон, який ви собі хочете. Сервіс проведе попередню оцінку і покаже, скільки ви орієнтовно повинні будете доплатити.

Київстар

Потім вам потрібно буде відвідати офіційний магазин «Київстар». Не забудьте ідентифікаційний код і паспорт – вони стануть в нагоді вам, коли потрібно буде підписувати договір обміну. Ваш телефон оцінять експерти, і назвуть остаточну ціну, яку за нього заплатить магазин. Щоб підвищити її, візьміть коробку, навушники, зарядний пристрій і інші важливі комплектуючі. Після оцінки вам скажуть суму, яку потрібно буде доплатити за новий смартфон. Коли ви внесете її, угода буде вважатися успішно завершеною, і ви можете повернутися додому з новим телефоном – погодьтеся, це не так ризиковано, як брати кредит, і зручніше, ніж складати вдома барикади зі старих смартфонів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button