VodafoneНовини

Vodafone пропонує від 700 до 1500 хвилин розмов за 25 гривень

Компанія Vodafone вирішила дати абонентам можливість гнучкого налаштування своїх тарифних планів. На відміну від Lifecell з їх «конструктором», у Водафон механізм такого налаштування інший: оператор пропонує підключати додаткові пакети за порівняно невелику доплату. Про Pass-послуги, що дозволяють зробити дешевшим доступ до найулюбленіших сайтів та інтернет-сервісів, ми вже розповідали. Тепер пропонуємо подивитися на іншу послугу, яка дозволяє збільшити кількість пакетних хвилин.


Як отримати більше хвилин для розмов

Пропозиція компанії Vodafone проста: ви можете доплатити двадцять п’ять гривень, і за цю суму обміняти свій невеликий пакет дзвінків на сімсот хвилин розмов по Україні (включаючи стаціонарні телефони). Окремі тарифні плани дозволяють збільшити кількість купованих хвилин до 1500 – більш ніж в два рази. Завдяки послузі «Безліч розмов» абоненти можуть вибрати, що їм потрібніше – безлімітні дзвінки на Vodafone або ж дзвінки в рамках пакету хвилин, але на всі номери.

Vodafone

Сімсот хвилин з доплатою в 25 гривень отримують абоненти наступних чотирьох тарифних планів:

  • Vodafone Family Plus
  • Vodafone Family (спеціальні умови)
  • Vodafone Family Turbo
  • Vodafone SuperNet Start.

Півтори тисячі хвилин в рамках послуги «Безліч розмов» отримують абоненти двох тарифних планів, а саме:

  • Vodafone SuperNet Pro
  • Vodafone SuperNet Unlim.
[adsforwp id=”10622″]

Поки що послуга «Безліч розмов» доступна тільки для абонентів даних шести тарифних планів. Щоб підключити її, необхідно ввести комбінацію * 715 # і клавіша виклику. Якщо ви передумали, введіть * 715 * 0 #. Щоб подивитися стан тарифного плану (діє послуга чи ні), введіть * 101 * 4 #. Більш детальну інформацію про умови послуги можна отримати по одному з безкоштовних номерів: 111 для абонентів Vodafone, або ж 0800 400 111 для абонентів інших мобільних операторів.

Нагадаємо, що тарифний план Joice, що став одним з найпопулярніших пропозицій компанії Vodafone для підлітків (і не тільки для них), все ще актуальний, і навіть став більш вигідним. Про зміни в «Джойс» ми нещодавно писали – зверніть на це увагу, може бути, вам теж пора влаштувати собі зимове «вислово»?

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button