lifecell

Дві SIM-карти на один номер: нова послуга від lifecell

Є таке неписане правило життя, яке є окремим випадком «закону підлості»: все, що ламається, ламається раптово. Це стосується і сім-карт. Ваша стара затерта картка, яка пережила кілька телефонів, може перестати працювати в самий невідповідний момент, наприклад, ввечері у відрядженні напередодні важливого дзвінка. Або ж у вас просто вкрадуть телефон і викинуть карту в найближчий сміттєвий бак. Зрозуміло, злодій теж не буде вибирати момент, найбільш зручний для вас. Разом з втратою сім-карти втрачається номер, до якого ви і всі ваші близькі давним-давно звикли, а також часто і телефони знайомих, записані на ній. Щоб запобігти таким незручностям, всі оператори мобільного зв’язку пропонують своїм абонентам послуги заміни SIM-карти. Але що робити, якщо у вас немає часу бігти в сервісний центр оператора, або ж він далеко, або картка потрібна вам просто зараз? Lifecell знає відповідь.


Резервна SIM-карта від Lifecell – кращий спосіб зберегти номер

Завдяки новій послузі від оператора Lifecell ви більше не будете переживати, що у вас не вийде замінити втрачену картку, або що доведеться чекати відкриття сервісного центру. Ви в будь-який зручний для вас момент можете придбати спеціальну резервну сім-карту. Коштує вона всього п’ятдесят гривень, список найближчих до вас магазинів можна подивитися на офіційному сайті оператора або ж дізнатися за номером 545 (для абонентів Lifecell дзвінки безкоштовні). Коли приходить «час Х», і ваша картка виявляється втраченою або неробочою, ви можете активувати резервну SIM-карту. Для цього достатньо зателефонувати за номером 5433 до цілодобового контакт-центр оператора. Активація є повністю безкоштовною. Після неї резервна карта стає вашою основною, їй присвоюється номер вашої старої сім-карти. Втрачена або зламана деактивується.

[adsforwp id=”10622″]

lifecell

Схожі послуги є і у інших операторів «великої трійки». Так, у «Київстару» є можливість підключити на свій номер додаткову карту, призначену в основному для спаму, але при бажанні ви можете і замінити нею втрачену сімку. Про це ми писали в одній з наших попередніх статей.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button