Інші оператори

Новий стільниковий оператор запустив найкращий тариф на ринку

Який тарифний план людина з найбільшою ймовірністю вважатиме найкращим? Швидше за все, той, який пропонує максимум послуг за мінімальні гроші. Але звичайний оператор не може просто взяти і запропонувати вам, скажімо, безлімітний інтернет за п’ятнадцять гривень на місяць. Люди, які скаржаться на дорожнечу, часто не розуміють, як утворюються ціни. В них закладено багато чого, крім чистого прибутку (з одного абонента він становить копійки, оператори беруть кількістю). Наприклад, вартість підтримки комунікацій, зарплату персоналу, податки, і багато іншого. Саме тому найчастіше найдешевші тарифні плани пропонують віртуальні оператори, у яких немає магазинів і персоналу. В Україні такий поки що всього один – Lycamobile. Давайте ж подивимося на, мабуть, найкращий з його тарифних планів.


Умови ідеального тарифного плану від Lycamobile

У Lycamobile є кілька тарифних планів, але всіх їх поєднує одна найважливіша риса – вони дуже дешеві при тому, що за кількістю пакетних послуг їх цілком можна порівняти зі своїми аналогами у операторів «великої трійки». Підступу в такій низькій вартості немає – просто «Лайк» є віртуальним оператором, присутнім на ринку двадцяти семи країн, включаючи США, Канаду, Німеччину, Китайську Народну Республіку. Віртуальність означає відсутність витрат на інфраструктуру, що становить значний відсоток ціни в тарифах звичайних операторів.

стільниковий оператор

Що ж входить в найпопулярніший тарифний план від Lycamobile?

[adsforwp id=”10622″]
  • Шістсот п’ятдесят хвилин дзвінків на номери всіх операторів України, а також на стаціонарні номери.
  • П’ятдесят СМС на будь-які номери по Україні.
  • Вісім гігабайт мобільного Інтернету.
  • Повний безліміт на Lycamobile – дзвінки і СМС-повідомлення. Причому це стосується номерів Lycamobile по всьому світу, в усіх двадцяти семи країнах, де присутня даний віртуальний оператор.
  • Тридцять хвилин дзвінків на інші закордонні мобільні номери.

Тарифна плата в тарифі «Все в одному S» становить всього п’ятдесят гривень на місяць, причому «місяць» у Лайк – це тридцять днів, а не чотири тижні, як у більшості інших операторів. Для того, щоб стати абонентом Lycamobile, вам досить просто замовити сім-карту на офіційному сайті оператора. Вона прийде вам по пошті, вже активована і готова до використання.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button