Бізнес та акції

На Розетці виявили тисячі підроблених товарів

Якщо запитати у будь-якого українця, який інтернет-маркетплейс він може назвати, більшість згадає Розетку. Це величезна торгова площадка, найбільша в нашій країні, на якій можна придбати воістину що завгодно. Зі зрозумілих причин багатьох людей хвилює питання – а якою буде якість придбаних на Розетці продуктів? У прес-службі майданчика заявляють: підробки зустрічаються, але їх не так вже й багато. Давайте спробуємо розібратися, чи так це насправді.


Rozetka: чи варто їй довіряти?

Як пояснили в самій компанії, Rozetka – найвимогливіший до продавців маркетплейс в Україні. Почати роботу на інших дошках оголошень і інтернет-маркетплейсах набагато простіше. Щоб зареєструватися там, продавець повинен ввести тільки номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. З цим впорається будь-який бажаючий, практично нічим не ризикуючи. Ніяких вимог до товарів і документації на цих майданчиках не існує. Отже, як вважають представники маркетплейса, будь-який бажаючий може зареєструватися на одноразовий e-mail і таку ж куплену «на викид» сім-карту, після чого почати продавати контрафакт, не побоюючись за можливі наслідки. У цьому з ними важко не погодитися.

[adsforwp id=”10622″]

Rozetka запевняє – процедура реєстрації для продавців на маркетплейсі закрита, не можна просто взяти і почати продавати що-небудь на найбільшому українському майданчику. Багато в чому, запевняють представники сайту, це і послужило причиною популярності Розетки серед українців, яка не зменшується вже протягом багатьох років. Продавцем фактично виступає сама майданчик, а не постачальник. Всі товари, перш ніж з’явитися на ресурсі, ретельно перевіряються.

Розетка

Проте, навіть сама прес-служба Розетки визнає: деякі підроблені товари просочуються через самий пильний контроль. Їх кілька відсотків – але навіть один відсоток від обороту майданчика становить сотні і тисячі товарів. Скільки їх насправді, сказати складно – будемо тільки сподіватися, що майданчик не злукавила з метою банальної самореклами. Чи можемо тільки порадити читачам, як то кажуть, «довіряти, але перевіряти». До речі, розкажіть в коментарях: чи часто ви стикалися (і чи стикалися взагалі) з неякісним або відверто підробленим товаром на Розетці? Що це був за товар і коли це було?

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button