Бізнес та акції

ПриватБанк запустив безкоштовну послугу, яка потрібна більшості українців

ПриватБанк – найбільший з українських банків, його послугами користується, за різними оцінками, від двох третин до 80% жителів нашої країни. Така велика клієнтська база – не тільки привід для гордості, а й велика відповідальність. Так що ми завжди схвалюємо різні нові послуги, які запускає Приват, і намагаємося розповідати про них якомога оперативніше. Благо, приводів це зробити – більш ніж достатньо, останнім часом Приват дуже серйозно взявся за розширення асортименту послуг і активно покращує якість своєї роботи, що не може не радувати мільйони чоловік. Нещодавно надійшли відомості про чергову приємну інновації для пересічних людей – в даному випадку для туристів і заробітчан.


Суть нової послуги для українців

Цільова аудиторія нової послуги від ПриватБанку – це українці, які перебувають в Польщі як з метою роботи, так і в якості туристів. Вони можуть відправляти в Україну грошові перекази без будь-яких комісійних зборів, використовуючи додаток My Ria. Щоб скористатися цією послугою, необхідно виконати наступні дії:

  • Завантажити платіжний додаток My Ria з Play Market, або App Store.
  • Створити обліковий запис.
  • Створити транзакцію і отримати штрих-код.
  • Отриманий штрих-код необхідно відсканувати в будь-якому банкоматі Euronet. У Польщі їх близько восьми тисяч, так що проблем з їх пошуком виникнути не повинно.
  • Після цього банкомат попросить вас оплатити транзакцію за допомогою готівкових коштів або ж через карту. Зробіть це.
[adsforwp id=”10622″]

Від одержувача потрібно зайти в додаток «Приват 24» і зарахувати кошти. Також переказ можна отримати в будь-якому з відділень ПриватБанку, терміналах самообслуговування, банкоматах. Залежно від вашої зручності ви можете вибрати, чи отримуєте ви переказ у доларах або євро.

ПриватБанк

Нагадуємо, що ПриватБанк недавно запустив дуже доступні і вигідні автокредити, якими скористалося величезна кількість людей на всій території нашої країни. Також найбільший банк в Україні масово видає підприємцям кредити на розвиток дрібного бізнесу в рамках відповідної державної програми.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button