Бізнес та акції

Xiaomi Mi Band 5 вийде якраз до свят

Обговорення
Xiaomi Mi Band 5

Компанія Huami з брендом Amazfit в четвертому кварталі 2019 зайняла перше місце на ринку носимих пристроїв в Іспанії, Індонезії та Індії, друге місце – в Італії і третє місце – в Росії. Варто відзначити, що Huami виробляє для Xiaomi фітнес-браслети Xiaomi Mi Band.


У Західній Європі середньорічний темп зростання компанії Huami склав 440,1%. У Німеччині (6 місце) поставки зросли на 1814,4%, у Франції – на 708,3% (6 місце); а в Великобританії – на 379,5% (7 місце). У 2019 Huami офіційно вийшла на ринок США, де вони займає 6 місце, наростивши поставки за останній квартал 2019 року на 97,5%. На інших ринках середній темп зростання склав 328,5%.

Виручка Huami в 2019 році досягла 834,9 млн доларів США при щорічному темпі росту на 59,4% і з загальним обсягом поставок в розмірі 42,3 млн одиниць. Зарубіжні поставки продукції власного бренду Huami Amazfit склали 51,6% від загального обсягу на 70 нових ринках.

Зі збільшенням частки ринку компанії Huami і Timex почали тісно співпрацювати в розробці продукції. В даний час перші продукти, спільно випущені обома сторонами, були представлені на північноамериканському ринку. У той же час триває партнерство з Xiaomi, і очікується, що фітнес-браслет Mi Band 5 надійде в продаж в кінці цього року.

Ван Хуан (Wang Huang), засновник, голова та генеральний директор Huami.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

В Україні розробили особливий обряд для поховання померлих від коронавірусу

В минуле

Киевстар запустили бесплатный обмен старых смартфонов на самые новые

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.