В Xiaomi розповіли про те, скільки заробляють на кожному покупцеві

Треба прочитати

Сьогодні Xiaomi Group опублікувала звіт про свою фінансову діяльність за четвертий квартал і за весь 2019 рік, підтвердивши, що загальна маржа від всього обладнання, яке продає Xiaomi, не перевищує 1%.


Це цікава заява, так як генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) навесні 2018 року заявив, що компанія постарається ніколи не перевищувати чисту маржу в 5% на всіх своїх продуктах, включаючи смартфони. А восени 2019 року він заявив, що причина популярності смартфонів Xiaomi криється в тому, що валовий прибуток компанії від їх продажу складає 8-9%.

Якщо говорити про фінансові результати, то річний дохід компанії вперше в історії перевищив 200 мільярдів юанів (близько 28 мільярдів доларів), зарубіжні доходи перевищили 10 мільярдів доларів, інвестиції в дослідження і розробки склали 1 мільярд доларів. Щодо поставок смартфонів (125 мільйонів одиниць) виробник увійшов до четвірки лідерів. Поставки розумних телевізорів на ринку Китаю перевищили 10 мільйонів одиниць.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей