Бізнес та акції

Приватбанк почав видавати доступні кредити

В рамках державної програми по стимулюванню бізнесу Приватбанк почав приймати заявки різних дрібних підприємців-фізосіб на отримання кредитів на пільгових умовах. Вимоги досить прості: вам потрібно просто мати рахунок в Приваті, а також подати заявку на сайті pb.ua/start.


Умови програми пільгового кредитування

Підприємці малого бізнесу можуть отримати один або кілька кредитів на термін до п’яти років, сумарним об’ємом до півтора мільйонів гривень (цю суму не може перевищувати кількість кредитів, виданих усім пов’язаним особам). Відсотки, які набігають за даним кредитом, частково компенсуються державою. Чим більше ви створюєте робочих місць, тим сильніше вона знижується для вас: від дев’яти до п’яти відсотків.

Нагадаємо, що ця програма, так звана «П’ять-сім-дев’ять», поширюється на підприємства середнього і дрібного бізнесу, у яких кількість працівників не більше п’ятдесяти чоловік, а розмір річного доходу – не більш п’ятдесяти мільйонів гривень. На даний момент «ПриватБанк» планує ще більше розширити цю програму.

Приватбанк

Гроші в рамках програми кредитування малого бізнесу «П’ять-сім-дев’ять» можна отримати на такі потреби, як:

[adsforwp id=”10622″]
  • Купівля основних засобів ведення бізнесу.
  • Модернізація інфракструктури.
  • Придбання необхідних об’єктів нерухомості.
  • Купівля транспортних засобів, які ви будете використовувати з комерційною метою або на виробництві.
  • Будівництво, ремонт, реконструкція тих приміщень, де ведеться діяльність, за винятком офісів.

На даний момент ПриватБанк – найбільший банк в нашій країні, його послугами користуються до трьох чвертей приватних підприємців, а також 64% різних компаній в нашій країні. Щоб стати корпоративним клієнтом банку, необхідно перейти на сайт pb.ua/start і відкрити рахунок онлайн.

Нагадаємо, що ПриватБанк останнім часом активно вкладається в різні інновації. Так, ми вже неодноразово писали про доступні автокредити, які надаються банком на величезний парк особистих автомобілів. Можна також згадати про масштабну компанію по заміні банкоматів, в тому числі з новими можливостями, такими як повернення забутих грошей в онлайн-режимі, і про співпрацю з державою в рамках системи «Дія», що поєднує в собі онлайн-версію технічного паспорта і водійських прав одночасно. Більш детально статті про це ви можете прочитати на нашому сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button