Бізнес та акції

ПриватБанк запустив революційну послугу для смартфонів

ПриватБанк продовжує активно підтримувати цифрову модернізацію нашої країни. Так, нещодавно надійшла інформація, що АЦСК Привату (акредитований центр сертифікації ключів) отримав атестат від Держспецзв’язку, який підтверджує, що протоколи захисту, що викорустовує банк, відповідають найвищим стандартам якості і можуть бути запроваджені в самих широких сферах діяльності. Це – останній етап впровадження хмарних кваліфікованих електронних підписів, процесу, який повинен повністю завершитися протягом першого кварталу нинішнього року.


Новини від ПриватБанку

Як пояснив Андрій Гриценюк, один з членів правління Привату, технологія хмарних кваліфікованих електронних підписів дозволяє отримати доступ до будь-яких ключам за допомогою авторизації на смарт-пристрої, тобто звичайному смартфоні, а в перспективі – навіть на смарт-годинниках. Більше не обов’язково бути присутнім особисто при отриманні вашого електронного підпису. Секретні ключі тепер можуть зберігатися на смарт-картах або токенах.

Технологія доступу до електронного підпису через будь-який смарт-пристрій називається Smart-ID. Тепер можна поставити будь-який підпис в держдокументах за допомогою будь-якого зі своїх авторизованих пристроїв. Зробити це ви можете за допомогою інноваційної системи з надання державних послуг «ДІЯ», порталу https://id.gov.ua, або ж систем для онлайнового банкінгу. Для всіх клієнтів ПриватБанку користування даною послугою буде повністю безкоштовним.

ПриватБанк останнім часом взагалі досить активно бере участь в державних проектах з модернізації держпослуг і приведення їх у вигляд, гідний європейської країни. Так, саме йому уряд довірив допомогу в розробці системи «ДІЯ», зокрема, створення електронної системи, що з’єднує в собі функції водійських прав та технічного паспорта автомобіля. Детально про це ми вже писали в одній з наших попередніх статей.

[adsforwp id=”10622″]

Також ми писали, що ПриватБанк проводить масштабну кампанію по заміні банкоматів по всій Україні. Нові пристрої будуть мати цілу низку переваг в порівнянні зі старими, зокрема, вони зможуть повертати забуті в терміналі гроші в автоматичному режимі, перераховуючи їх назад на карту, з якої гроші намагалися зняти. Серед інших новин про Приваті – недавнє зниження ставки по автомобільних кредитах, що дозволяє людям з досить скромним достатком нарешті обзавестися автомобілем своєї мрії або принаймні чимось більш якісним, ніж умовні «Жигулі».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button