Softnews

В Україні перестали працювати головні канали країни

Перехід на нові стандарти мовлення завершився у вівторок, 28 січня, що  на тиждень довше, ніж спочатку планувалося. Опівночі найбільші медійні конгломерати нашої країни, такі, як «1 + 1 media», StarLightMedia, «Медіа Група Україна» і Inter Media Group закодували свої супутникові сигнали. Тепер більше двадцяти найбільших телеканалів, включаючи 1 + 1, Інтер, ICTV стали повністю недоступні для безкоштовного підключення через супутникову тарілку. Що ж станеться тепер з двома з половиною мільйонами людей, які активно дивляться телепередачі?


Чи для всіх людей пропаде сигнал?

В першу чергу, експерти вказують, що ніяких проблем не відчують люди, що користуються ОТТ і IPTV-сервісами, в тому числі Київстар ТВ, Megogo, Divan TV, Oll TV. Нагадаємо, що існує цілий ряд мобільних тарифних планів, що включають в себе безлімітний або просто дешевший перегляд телепередач за даними сервісів.

[adsforwp id=”10622″]

Ви також можете підписати і сплатити договір з компанією «Віасат Україна» або ж XTRA TV. Вони нададуть вам декодер, який дозволить спокійно дивитися ваші улюблені телепередачі за невелику плату. Остерігайтеся шахраїв, про які ми писали раніше: вони продають відверті обманки або просто неякісні китайські декодери, представляючись офіційними представниками телекомунікаційних компаній.

Слід зазначити, що переважною більшістю сервісів ви можете спокійно користуватися незалежно від того, який саме у вас провайдер. По меншій мірі, «Київстар ТВ» надає послуги всім бажаючим – але для того, щоб було вигідніше, краще все-таки бути клієнтом цього оператора. Також сервіси пропонують інші зручності, в тому числі можливість записати ефір для того, щоб переглянути програми пізніше, або ж поставити його на паузу.

Для безкоштовного перегляду залишаться близько сорока менш популярних каналів. Також шифровка ніяк не вплине на людей, підключених до мережі Т2: тридцять два канали, які вони можуть дивитися безкоштовно, нікуди не дінуться. А ось за додатковий освітній пакет, який запровадять протягом нинішнього року – двадцять чотири канали пізнавальної тематики – заплатити все ж доведеться, але ви самі можете вирішувати, потрібно вам це чи ні.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button